Adam Szustak OP: takie związki nie mają szans

Langusta na palmie

"Jeśli twój partner lub partnerka posiadają takie cechy, to taki związek się nie uda" - mówi dominikanin. 

 
Adam Szustak OP przygotował kilka konkretnych rad i zastrzeżeń dla tych, który chcą budować związek. Zaznaczył, że jego słowa nie są skierowane do tych, którzy już są w związkach lub związkach małżeńskich. Zdaniem dominikanina warto zdać sobie sprawę, że są takie rzeczy, które sprawiają, że danego związku nie warto budować. 
 
 

"Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że znajdziecie mi zaraz tysiące przykładów tak zwanych anegdotycznych w których taki, a taki związek zaczął się na przykład od nałogu. I chwała Bogu. Te rzeczy są najlepszym prognostykiem na to, czy związek będzie miał szanse, czy nie. To nie są oczywiście wszystkie rzeczy, ale te kilka odsiewa dużo takich potencjalnych związków, z których naprawdę najprawdopodobniej nic nie będzie. Proszę, z otwartym sercem i otwartą głową przemyślcie to" - powiedział Adam Szustak OP. 

 

 

Dołącz do walentynek dla par i singli

 

Specjalnie dla Ciebie oraz Twojej drugiej połówki przygotowaliśmy 9 kroków, które otworzą Cię na miłość. Dla singli też coś mamy. Jeśli znasz kogoś, kto chce otworzyć się na miłość, zaproś go do naszego projektu.

 

Codziennie prześlemy Ci na messengera:

- modlitwę nowennową 
- inspirujące rozważanie

- konkretne zadanie do wykonania

 

Tutaj zobacz więcej:

 

Walentynki? ❤️ Tylko z nowenną do św. Walentego! Specjalnie dla Ciebie oraz Twojej drugiej połówki przygotowaliśmy 9...

Opublikowany przez DEON.pl Sobota, 2 lutego 2019

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.42

Liczba głosów:

19

 

 

Komentarze użytkowników (6)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

blockajoana 17:10:14 | 2019-02-05
Ojciec mówi żeby spisać listę cech, które chcemy żeby posiadał przyszły mąż/żona. Wszystko fajnie, tyle że istnieje niebezpieczeństwo że ta lista cech których oczekujemy od drugiej strony, to nasze własne deficyty. Przyszły mąż/żona posiadając wszystko to o czym marzymy ma zrekompensować nasze braki.

Oceń 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Jan Kowalski 13:35:14 | 2019-02-05
To proste i oczywiste prawdy, których być może młodzi często nie zauważają. Jeśli do ludzi, którzy lubią słuchać Szustaka coś dotrze i pomoże to super. Każdy sposób jest dobry. Nie każdy musi zaraz lecieć do psychologa czy doradcy, aby odkryć jakich błędów w życiu unikać.  

Oceń 10 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Stanibor 11:22:16 | 2019-02-05
Adam Szustak często wchodzi w buty psychologa czy świeckiego życiowego doradcy. Skąd on czerpię swoją wiedzę na temat związków? Rozumiem, że z niektórych spowiedzi i rozmów narzeczeństw oraz małżeństw, ale czy to nei za mało by mieć tyle do powiedzenia na każdy  temat?

Oceń 11 10 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook