Chris Pratt zaskakuje publiczność w Disneylandzie. Rezygnuje ze scenariusza i mówi o miłości Boga Ojca

(fot.Team Coco/youtube.com)

Aktor omija scenariusz i opowiada zebranym o swojej relacji z synem, która pomaga mu zrozumieć miłość Boga Ojca.

 

Możecie go znać z takich hitów jak "Strażnicy Galaktyki" czy nowe wersje "Parku Jurajskiego". Był leniwym Andym w "Parks and Recreation" i nieustraszonym Peterem Quillem w ostatniej części Avengersów. Nie da się ukryć - od kilku lat Chris Pratt jest na fali i nie planuje się zatrzymać.

 

Gdy miał 20 lat doświadczył nawrócenia i odtąd kiedy tylko może, mówi publicznie o Bogu. Tym razem zaskoczył publiczność w czasie "Candlelight Ceremony" w Disneylandzie, kiedy poza scenariuszem, po przeczytaniu fragmentu z Ewangelii św. Łukasza, przekazał zebranym osobistą wiadomość świąteczną.

 

Powiedział między innymi, że możliwość wystąpienia w czasie ceremonii to dla niego zaszczyt, a bycie rodzicem zmieniło jego życie na wiele sposobów. Dzięki tej życiowej roli zrozumiał, jaką miłość może mieć ojciec do swojego dziecka. Kiedy to mówił wskazał na swojego syna i opowiadał o radości z bycia tatą. 

 

- Sposób, w jaki kochamy dzieci, sprawia, że kochamy je bardziej oraz że bardziej rozumiemy zdolność naszego Ojca w niebie do kochania nas samych - podkreślił Chris Pratt. Wspomniał również o Bogu, który zachwyca się człowiekiem, bo każdy z nas jest dla Niego cennym stworzeniem i dodał, że ta świadomość daje mu poczucie komfortu. 

 

Podzielił się również tym, że czuje dużo miłości, kiedy widzi jak jego syn prosi go o coś, uważa, że Bóg również jest zachwycony, kiedy my próbujemy zwrócić się do Niego z jakąś prośbą.

 

Wiecie, że Chris Pratt kiedyś był bezdomny? >>

 

Przemówienia Chrisa możecie wysłuchać niżej, od 50:41

 

 

Zobacz też: Chris Pratt na prestiżowej gali: Bóg Cię kocha >>

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.67

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook