Marcin Zieliński: jak doświadczać cudów finansowych?

- Miałem w kieszeni ostatnie siedem dych. Na moje nieszczęście prowadząca powiedziała: zapytajcie Pana Boga, ile chce, żebyście wrzucili? - Marcin opowiada o swoim doświadczeniu z pewnej konferencji. 

 

Mówi też o tym, że warto przestać żyć jak sierota, skoro sam Bóg nas adoptował. Jesteśmy dziećmi Króla królów i mamy ogromny wpływ na atmosferę duchową, która panuje w naszym życiu. Posłuchajcie: 

 

 

Więcej znajdziecie w audiokonferencji 77 Moc przebaczenia >>

 

Chcesz być błogosławiony i mieć życie w obfitości? 

 

 

Przeczytaj też:"Jestem słabym człowiekiem, który spotkał żywego Jezusa" >>

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.24

Liczba głosów:

109

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

maximax 21:00:53 | 2018-07-10
Mt 7, 15-20
15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami7. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.Mt 7,21-23
21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

Oceń 9 53 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

POLICEMEN 08:16:39 | 2018-07-10
misjonarzm!!!

SPRAWA JEST PROSTA PO UCZYNKACH POZNAJEMY CZŁOWIEKA. A ty pokazałeś kim jesteś bandyto.

Sprawa ojcobijco jest prosta. Potrzebujesz terapii najlepiej więziennej.. kłamco przeklęty.
I przyznaj się co robisz obecnie z matką jak ojciec leży pobity przez ciebie na podłodze. Są chętni aby to zeznać na policji.( sąsiedzi- wywiad środowiskowy)
Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu
ul. Konfederacji Tatrzańskiej 1A 34-400 Nowy Targ
Telefon: 18 26 10 401
Faks: 18 26 10 425

E-mail: [email protected]
WWW: http://www.nowy-targ.policja.gov.pl
A tutaj czytaj co sam napisałeś o sobie:

''Proszę sobie uważać, bo jak mnie kolega w pracy tak obraził, to doniosłem przełożonej a ona odpowiedziała tylko "dobrze" a mój kolega niedługo potem, wyleciał z roboty. No co, ja to nie umiem się bronić ? Ano właśnie, umiem, i będę się bronił - amen.''

Oceń 9 5 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

MAGDALENA 17:06:35 | 2017-03-28
''...znowu doszło do kłótni między rodzicami i mój ojciec zaczął wyzywać, wobec mnie moją mamę. Nie wytrzymałem i dostał tak mocno "po pysku", że aż upadł, normalnie nie mógł wstać.


Ty myśl coś zrobił koledze kablarzu. Jak można poprzez obmowę doprowadzić do zwolnienia "kolegi" w pracy!!!. Świnia ma więcej zasad a co dopiero człowiek. Jak można uderzyć własnego ojca w twarz ( po twojemu w pysk) tak aby chłopina się przewrócił. Jak można przy tym powoływać się na słowa różnych modlitw. Tyś wieprz nad wieprze bo gdybyś miał minimum w sobie uczciwości to więcej byś tu nie przychodził. Ty nie widzisz tego, że to z tobą nikt tutaj nie rozmawia, mimo twoich pedalskich zaczepek w stylu "ja mam silne uda, och ach itp) Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wchodził w rozmowę z taką kanalią względem innych ludzi ( podkablowany kolega w pracy, który został z niej zwolniony PRZEZ ciebie, i pobity ojciec tak , że nie mógł wstać o własnych siłach) to ty sam w szczególach to opisałeś zwyrodnialcu. I jeszcze w tym twoje wklejane modlitwy. Nie widzisz tego zestawienia???

Co kogo obchodzi ile zarabia ojcobijca?

Precz !!!

Oceń 17 49 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

misjonarzm 22:54:49 | 2018-07-09
To proste, trzeba ciężko harować, ale nie tak, żeby się "przeharować", albo, jak powiedział mój spowiednik - "raz mam a raz nie mam" :-) a więc "umiem głód cierpieć i umiem obfitować". To drugie dla mnie się sprawdza - np. pracuję lekko powyżej najniższej krajowej a mam odłożone na koncie :-) i to wcale nie małą sumkę. Ponadto, dorabiam sobie i raz jest całkiem dobrze, innym razem się pogarsza ,ale co chwilę mam szansę dorobić ,ale nie jakieś nie wiadomo, jakie kokosy :-), jednak wiem, że to "dorabiane będzie sie rozwija", lecz pracować za najniższą krajową, to jeszcze długo będę :-).

Oceń 6 14 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Sofia Kowalik 20:55:27 | 2018-07-09
jak doświadczać cudów finansowych?  - jezli rzeczywiście jest taki temat podjęty to książka jest co najmniej wątpliwa

z takich tekstów itp, można spokojnie wysnuć wniosek że jestś brzydki, biedny, coś ci się nie udaje tylko dlatego że jesteś słabym wierzącym, nie umiesz się modlić etc

widzę, że coraz mniej popularne staje się "moc w słabosci się doskonalii" czego doświadczali wszyscy świeci

dziś wszystko ma być cukerkowe i ładnie opakowane, jak nie jest znaczy że cos z tobą nie tak

Oceń 30 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook