Dołącz do Mszy świętej, w czasie której dzieją się cuda [TRANSMISJA LIVE]

Bóg chce cię uzdrowić i może zrobić to właśnie dziś! Uwierz w to z całych sił i daj Mu się poprowadzić.

 

Z jednej strony wierzymy, że Bóg uzdrawia. Z drugiej, gdy ktoś opowiada o cudach uzdrowienia, to nie dowierzamy. Ewangelia pokazuje wyraźnie - Jezus uzdrawiał. Jeśli Słowo Boże jest żywe dzisiaj, to znaczy, że Jezus uzdrawia również dziś. Wierzymy w to teoretycznie, a gdy przychodzi do praktyki - miewamy wątpliwości.


Msza święta jest momentem uzdrowienia i uwolnienia człowieka. Dlaczego zatem, idąc na Eucharystię, nie myślimy o tym, że Jezus podczas tej modlitwy może nas uzdrowić i uwolnić? Bardzo rzadko udajemy się na niedzielną mszę z takim nastawieniem. Najczęściej wybieramy się na Eucharystię, aby "być w niedzielę" (bo trzeba) oraz po to, żeby się pomodlić. Ale mało kto rozumie słowo "pomodlić" jako spotkanie z Bogiem, który uzdrawia i uwalnia.

 

Kiedy podajemy księdzu intencję mszalną "o uzdrowienie syna z raka krtani" - każdy kapłan ją przyjmie. Będzie to szczególna intencja, w której będzie modlił się cały Kościół zgromadzony na Eucharystii, wypowiadając słowa "wysłuchaj nas, Panie". Tylko czy tej modlitwie towarzyszy wiara? Przeczytaj więcej...


WSZTSKO zależy od twojej wiary!

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.05

Liczba głosów:

20

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

brunero 21:17:14 | 2018-05-27
W czasie każdej Mszy Świętej dzieją się cuda. Największy cud, gdy chleb i wino stają się Ciałem i Krwią Chrystusa. Większego cudu nie ma. To katolicki portal o tym nie wie?

Oceń 1 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook