#WieczornyPaciorek: daj się Bogu pokochać

Nasza pomysłowość na przypodobanie się Bogu nie ma granic. Im będę lepszy, tym bardziej będę kochany. Nic z tych rzeczy! Jezus kocha nas tu i teraz. On prosi, żebyśmy dali się pokochać ze wszystkim tym, co w sobie nosimy.

 

Jezus zaprasza nas najpierw do zbudowania z Nim relacji, do tego abyśmy nauczyli się odpowiadać miłością na miłość, a dopiero potem skupiali się na uczynkach i zachowywaniu nauk.

 

Niestety często najpierw chcemy wszystkiego się nauczyć. Posiąść wiedzę, która pomoże nam oczyścić się z naszych grzechów i słabości, by na końcu nieśmiało stanąć przed Bogiem. Tylko, że Jezus zupełnie nie tego od nas chce! Jezus nie oczekuje, że sami zaczniemy walkę ze swoim grzechem. On pragnie abyśmy stanęli przed nim dokładnie tacy, jacy jesteśmy i pozwolili się kochać. Z tym co mamy. Tylko w ten sposób znajdziemy swój dom, bo prawdziwe życie wypływa właśnie z relacji z Ojcem, a nie jest jej warunkiem. Tylko tam gdzie jest poczcie bezpieczeństwa i miłość możemy czuć się bezpiecznie. Właśnie to dostajemy od Ojca zawsze wtedy, kiedy pozwalamy się kochać mimo wszystko.


Znajdź 15 minut na rozmowę z Ojcem. On pragnie powiedzieć ci, jak bardzo ważny jesteś dla Niego. Takiego cię stworzył.
 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?