#WieczornyPaciorek: spójrz na siebie oczami Boga

Gdybyśmy traktowali "bliźniego swego jak siebie samego", ilu mielibyśmy przyjaciół? Ile osób, chciałoby naprawdę spędzać z nami czas, przebywać w naszej obecności? Większość z nas nie traktuje siebie tak dobrze, jak ludzi wokół…


Dużo łatwiej okazać nam miłość wobec drugiego człowieka niż wobec samych siebie. Zupełnie zapominamy o sobie, jakbyśmy nie istnieli. Jezus przypomina nam o najważniejszym przykazaniu - przykazaniu miłości. Nigdzie nie mówi, że mamy kochać wszystkich wokół, a siebie nie. Nie mówi, że mamy się zatracać dla innych, poświęcać dla nich i zapominać o sobie. Wzywa nas do pokochania siebie samego tak mocno, jak On nas ukochał.


Znajdź 15 minut, aby spróbować spojrzeć na siebie oczami Bogami. Oczami pełnymi czystej miłości.

 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook