#WieczornyPaciorek: dlaczego czasem tak trudno przyjąć nam Bożą wolę?

Każdy z nas wie jak to jest, kiedy to, co mówią inni wpuszczamy jednym uchem i wypuszczamy drugim. Piotr był zawodowym rybakiem - Jezus cieślą, a jednak to ten drugi wiedział jak napełnić sieci.

 

Ciężko jest nam przyjąć fakt, że możemy być w błędzie. Nikt nie lubi się mylić, zwłaszcza jeśli robimy coś od lat, jesteśmy w tym dobrzy i czujemy,  że to jest dokładnie to, co jest nam pisane. Jezus konfrontuje naszą rzeczywistość poprzez obfitość, z jaką do nas przychodzi. Pokazuje nam nowe, zaprasza nas do nieznanego. Co zrobić, kiedy to, z czym do nas przychodzi, wydaje się być szalone albo szokujące? Nasze "ja wiem lepiej" z Jego pewnością co do nas wypada dość blado, bo On naprawdę wie, do czego i po co chce nas zaprosić.


Znajdź 15 minut na spotkanie z Tym, który trzyma w dłoniach mapę twojej drogi. Może krętej, może wyboistej, ale na pewno życiodajnej.

 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook