#WieczornyPaciorek: 5 słów, które pragnie ci powiedzieć Jezus

Często się nam wydaje, że aby być dobrym człowiekiem, zwłaszcza chrześcijaninem, trzeba być "dla kogoś", mieć czas pomagać; najlepiej zapomnieć o sobie i swoich pragnieniach. Nic bardziej mylnego!

 

W swej odwadze kroczenia własną drogą, Jezus jednych za sobą pociągał, innych doprowadzał na skraj wytrzymałości, wręcz chęci zabicia Go. Dlaczego na końcu  to On zwyciężył? Bo sam zdecydował, jak Jego życie będzie wyglądać. Wziął za nie pełną odpowiedzialność, pomimo tak wielu sprzeciwów. Jezus znał smak życia przed śmiercią. Nawet jeśli nierzadko ten smak był gorzki czy cierpki, był wyraźny. Dziś często wybieramy bylejakość. Smak, który nam towarzyszy jest mdły, bo tak jest bezpieczniej i wygodniej.

W rzeczywistości  Bóg przygotował dla nas całą paletę niesamowitych smaków. Co ty na to, aby się odważyć i spróbować  nowego - smaku prawdy o sobie?

Znajdź 15 minut, na rozmowę z Bogiem, który pragnie ci powiedzieć: "Nie bój się być sobą".
 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook