#WieczornyPaciorek: jak odkryć w życiu prawdziwą głębię?

Chrzest to moment, w którym Bóg zaprasza nas do doświadczenia nowego życia. Do czegoś piękniejszego, głębszego. To moment, w którym zostajemy wyposażeni we wszystko, czego nam trzeba do walki ze złym. Jak często wracasz myślami do tej chwili?


Nasze osłabienie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne, to doskonałe pole do działania szatana. Jezus na pustyni był bardzo słaby. Głodny, zmęczony, spragniony. Był w idealnym stanie aby poddać się kuszeniu, a jednak zwyciężył.

 

Jezus uczy nas, że tylko "pełni Ducha Świętego" jesteśmy w stanie pokonać każdą pokusę złego. Zamiast dostrzegać swoje słabości i podważać Boże działanie, Jezus przywołał swoją największą siłę - Ducha Ojca. Wielki Post jest doskonałą okazją dla złego, aby nas kusił, ale to równie piękny czas na zaproszenie na nowo Boga do swojego życia. Na przejście razem z Nim tych 40 dni i ponowne zanurzenie się i rozsmakowanie w życiu.


Poświęć 15 minut na bycie z Tym, który powołał cię do życia w sile i radości. Poświęć czas Bogu, który pragnie, byś każdego dnia walczył o siebie, a dzięki temu odkrywał Jego działanie na nowo.

 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.86

Liczba głosów:

7

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook