Ks. Kaczkowski bardzo mocno o przyjmowaniu imigrantów [WIDEO]

Ks. Jan Kaczkowski stanowczo wypowiedział się o kwestii przyjmowania imigrantów. Koniecznie posłuchajcie, co ma do powiedzenia. To bardzo mocny materiał.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.52

Liczba głosów:

124

 

 

Komentarze użytkowników (8)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Tomasz Zdunek 20:30:25 | 2017-06-21
Co za brednie. To prosze ksiedza przyjac sobie na plebanie kilka tych dwudziestoparo letnich sierot a nie narzucac calemu spoleczenstwu grajac na sumieniu katolikow. 

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Marcin Makowski 22:57:15 | 2017-06-20
Mądrość Syracha:

29 Nie wprowadzaj do domu swego każdego człowieka,
różnorodne są bowiem podstępy oszusta.
30 Jak złowiona kuropatwa w klatce,
tak serce pysznego:
jak szpieg wypatruje on słabe strony,
31 podając dobre rzeczy za złe, przygotowuje zasadzkę
i najlepszym twym zaletom przygania.
32 Przez iskrę węgiel napełnia się ogniem,
a człowiek niegodziwy czyha na krew.
33 Strzeż się człowieka złego, który knuje niegodziwości,
by nie sprowadził na ciebie hańby niezatartej.
34 Przyjmij obcego do domu, a wtrąci cię w zamieszanie
i oddali cię od twoich najbliższych.

Oceń 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Luc 08:13:27 | 2017-02-22
Proszę się więc nie dziwić mieszkańcom Sopotu, że chcą przyjąć syryjskie dzieci. To spuścizna ich ziomka - Ks. Jana.
Swoją drogą, cały czas liczę na to, że obecny rząd, mimo, że narodowo-socjalistyczny, ugnie się wreszcie pod naciskiem głosów polskich chrześcijan i zezwoli na przyjęcie do naszych domów, chociaż kilku rodzin - ofiar wojny.

Oceń 4 13 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Anja39 07:30:20 | 2017-02-22
800 tys naszych głodnych Polskich dzieci, tysiace repatriantów którzy po wjnie tułaja się poswiecie i marzą aby wrócić do kraju, ponad 500 tys dzieci w domu dziecka czekających na chocby jeden akt miłosiernego serca ????? róbmy we wlasnym domu porzadki i wykazmy się empatią a potem wychodzmy w swiat.Inaczej jest to wylacznie cynizm i hipokryzja i jak widać nie tylko w srodowiskach swieckich.

Oceń 25 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Pola 15:34:09 | 2016-04-28
Szkoda, że nad holocaustem chrześcijan ci nasi "pasterze" tak nie utyskują jak nad kwestią przyjmowania nielegalnych, muzułmańskich imigrantów, pośród których przybywają do Europy bojownicy ISIS.
Holokaust chrześcijan: https://gloria.tv/article/q1ybvMPPQGi

Oceń 14 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

walusam 22:02:45 | 2016-04-25
Zgadzam się w 100%. co z nas za katolicy - tacy bezpieczni, nie szukający problemów i aby za bardzo od nas niewymagano!!! Jestem taka sama jak reszta. Dziękuję Ci Boże za te słowa, które dziś usyszałam.

Oceń 11 28 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Agamemnon 22:20:09 | 2016-03-16
Jakoś nie mam ochoty na przyjmowanie ludzi, którzy zagrażają porządkowi publicznemu. Nie mam ochoty, by moja żona, moje córki były przez moją gościnność poszkodowane. Ksiądz Kaczkowski zapomniał o Polakach potrzebujących pomocy w postaci repatriacji, zapomniał, ale pamiętał o tych co w swoich religijnych genach mają zapisane zabijać niewiernych gdy ci nie zechcą się nawrócić i gwałcić ich córki. Właśnie takiej gościnności uczy ksiądz Kaczkowski. Gościnności z bajki Krasickiego
o chłopie i żmii.

Józef z Maryją otrzymali schronienie w Egipcie, nie stanowili niebezpieczeństwa dla nikogo. Pomagać ludziom trzeba , gdy istnieje taka rzeczywista potrzeba, ale nie można dawać się wykorzystywać.
Trzeba wiedzieć jaki cel polityczny posiada dana emigracja. Ta emigracja to  nic innego jak podbój Europy. Przekonała się o tym Francja. Na swoim obszarze posiada 6 milionów muzułmanów. Codziennie notuje się rozboje , podpalanie samchodów w każdym mieście francuskim, zjawisko to obserwowane jest od lat, dziennikarze mają zakazane o tym pisać. Czy być chrześcijaninem to nic innego jak być człowiekiem naiwnym?

Tak trzeba pomagać by nie dać się uderzyć, obowiązuje też zasada kolejności niesienia pomocy. Najpierw zapewniam bezpieczenstwo swojej rodzinie, bo do tego zostałem powołany, potem pomagam sąsiadom, potem rodakom rozsianym po świecie  - potrzebujacym, pomagam misjom Kościoła katolickiego oraz wszystkim potrzebującym
spotkanym po drodze. Nie pomagam agentom, którzy przyśli by mnie i moich bliskich zabić, nie sprzyjam polityce tym, którzy poprzez  pewną politykę wywołują napływ ludności muzłmańskiej, która nie ma zamiaru się asymilować i ma postawy roszczeniowe, ma za to za zadanie doprowadzić do destabilizacji bezpieczeństwa państwa. Tym nie pomagam.

Oceń 56 21 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

ames 09:43:44 | 2016-03-10
Zazwyczaj ks. Kaczkowski jest noszony na rękach jako chyba jedyny na tym portalu, ale jak mówi w zasadzie jednym głosem z papieżem i biskupami o emigrantach, to dostaje po ocenie. Jedynie się jakoś nikt do komentowania nie zabiera.

Oceń 22 31 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?