Kim naprawdę był Święty Mikołaj? - ksiądz masakruje mity ;-)

Maskacjusz

Wiadomo, że nie wchodził przez kominy. Na pewno nie używał worków polipropylenowych. Oczywiste jest, że nie zawsze był siwy i nosił brodę. Kim naprawdę był święty Mikołaj? Zobacz, jak z popularnym mitem rozprawia się ks. Przemysław Szewczyk.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.2

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Milosc 13:16:54 | 2015-12-11
Ale wąż to na pewno potrafił mówić do Ewy (i gdzie tam do Adama), a Bóg to dał Mojżeszowi 10 przykazań na kamiennych tablicach, bo tak dobrze pragnął dla człowieka obdarzonego wolną wolą, że musiał mu pewne rzeczy nakazać i pewnych zabronić. A potem usiąść i przyglądać się, jak nic z tego nie wychodzi...
A, no i piekłem wieczystym pogrozić, jak Jego stworzenie zrobi użytek z tej nieszczęsnej wolnej woli - broń Boże nie taki jak Pan sobie tego życzy.

Oceń 1 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Euzebiusz 12:57:28 | 2015-12-11
Nie jest specjalnie trudną sztuką być dobrym w święto powszechnie kojarzone z okazywaniem dobroci czyli w Mikołajki, Boże Narodznie, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka itd. Jakby tak każdy dzień potraktować jako zwieńczenie tych wszystkich świąt to wtedy każdy dzien stałby się świętem dobroci. Mikołajki w maju? Czemu nie. Dzień Matki w grudniu, Dzień Kobiet w pażdzierniku, Boże Narodzenie przez cały rok :-):-):-)

Oceń 3 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook