Ta zakonnica po prostu zmiażdżyła system

(fot. youtube.com)

Ta zakonnica po prostu zmiażdżyła system. Myślisz, że to przesada? Albo jakiś tani chwyt marketingowy, który ma cię skłonić do kliknięcia na ten materiał? OK. Możesz tak myśleć dalej i tego nie oglądać, ale ominie cię coś naprawdę niesamowitego.

 

Trwa program Voice of Italy - włoski odpowiednik dobrze znanego w Polsce muzycznego show Voice of Poland. Wydawać by się mogło, że nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Po prostu kolejny odcinek.

 

Nagle na scenę wychodzi ona. Zaczyna śpiewać. Publiczność szaleje. Zaciekawieni jurorzy - jeden po drugim - odwracają się na swoich fotelach w stronę sceny i z wrażenia opadają im szczęki.

 

Przed oczami mają piękną, uśmiechniętą, pełną życia, genialnie śpiewającą dziewczynę. To Cristina Scuccia - włoska siostra zakonna. Posłuchajcie jej wykonania utworu "No one" z repertuaru Alicii Keys. Coś wspaniałego!

 

 

 

Tak wyglądały pierwsze reakcje jurorów:

 

 

 

 

 

>>Przeczytaj też nasz komentarz: Być jak siostra Cristina

 

"Siostra Cristina Scuccia postanowiła zrobić coś zupełnie odwrotnego. Zamiast narzekać, oceniać i krytykować, z uśmiechem na ustach poszła do muzycznego show. Śmiem twierdzić, że jej występ zrobił więcej dobrego i może przynieść więcej ewangelicznych owoców, niż kilkadziesiąt moralizatorskich kazań księży, którzy w otaczającej nas rzeczywistości widzą mnóstwo zagrożeń i przekonują nas, że musimy się bronić przed wrogiem, który stoi u bram" | Cały komentarz przeczytasz tutaj.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.15

Liczba głosów:

254

 

 

Komentarze użytkowników (380)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~andrzej 00:40:20 | 2014-06-07
Oto prawdziwe oblicze Ducha Świętego w siostrze Cristinie. Pełnia miłości i otwartości na wszystkich ludzi. Właśnie taki On jest. On nie zna granic w łamaniu serc ludzkich,  nawet tych największych grzeszników. Bóg ma klucze do serca każdego człowieka, bo jest źródłem idealnej Miłości, bo którz jej nie pragnie?

Oceń 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Qba 11:40:50 | 2014-04-17
Jak widzę migawki takich programów to dziękuję Bogu, że wywaliłem telewizor z domu już ponad 4 lata temu.

Oceń 3 9 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~antyK 23:36:03 | 2014-04-03
Są trzy wersje „El Diablo” - znaku szatana, rogatego boga. Jeden z nich - z wyraźnie odchylonym kciukiem - jest także gestem w języku migowym, albo przesłaniem: "kocham cię".  Zakonnica pokazuje wyraźnie (i bardzo szybko...) "znak szatana". Jednak... gdy katolicka zakonnica, albo inny katolicki dostojnik, zrobi coś głupiego, coś złego, to oczywiście tłumaczy się to inaczej.

Oceń 4 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Grzegorz 14:21:19 | 2014-03-28
We Włoszech symbol rogów nazwana jest "Mano Cornuto". Ten gest jest często wypisany na amuletach aby chronić właściciela przed urokiem. Jeśli chodzi o współczesne włoskie tradycje, to jeśli ręka w tym geście jest skierowana w kierunku jakiegoś człowieka, znaczy to, ze ten kto jest cornuto czyli rogacz. Wierzy się, ze symbol rogów jest powiązany ze znakiem niewierności wywodzącym się od Minotaura, legendarnego potwora z Greckiej mitologii, który był potomkiem Kreteńskiej królowej z jej wszetecznego związku z białym bykiem.Poznaj najpierw kulture Włoch a potem oceniaj

Oceń 10 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Luty 16:53:44 | 2014-03-27
Ciekawe że pokazała znak satanistyczny. To teraz to normalka w KK?

Oceń 6 12 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Grzegorz 22:48:49 | 2014-03-26
Jeśli nie brak wam rozumu i umiecie dostrzec coś fajnego i miłego  dla ucha to OK!!! Bo to jest zabawa  a nie stypa......Siostra  jest OK!!!!Do każdej doskonałosci w życiu miesza się coś niedoskonałego a żadne dociekanie nie jest wolne od cienia   
        

Oceń 11 8 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Paweł 17:57:41 | 2014-03-25
To jest program muzyczny a wy pieprzycie coś o wierze!! Ogarnijcie się.
Zaśpiewane przeciętnie i nie wiem czym się wszyscy zachwycają.

Oceń 7 18 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~dd 00:26:09 | 2014-03-25
Ach, staram się zrozumieć i jestem z Koscioła ale...nie rozumiem i nie podoba mi się. Siostry sa fajne. To tyle.

Oceń 10 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Krzysiek 19:50:50 | 2014-03-24
Mnie to zakrawa na ustawkę polegającą na tym, by zaszokować bardzo znudzoną zachodnią widownię nowym wejściem a przy okazji poniżyć kościół.To całe jury z wytatuowanymi częściami ciała z celebryckim zachowaniem nie budzi dobrych skojarzeń.

Oceń 13 7 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~meloman 19:45:04 | 2014-03-24
Chcę jeszcze wyjaśnić pewną rzecz. Otóż pisząc o miłości  zakonnicy  do Boga
chodziło mi o typową kwestię jej wiary w Boga.Nie chcę,aby ludzie pokroju posła Palikota i inni zwolennicy apostasji wietrzyli w tym jakąś przyziemną perwersję !!!
  Co do wykonania nie zmieniam zdania -rewelacja !

Oceń 3 8 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?