Festival Chrześcijańskie Granie 2012

10 listopada (sobota) o godz. 18.00 w Dobrym Miejscu zostaną wręczone Złote Krążki 2012 - nagrody muzyki chrześcijańskiej. W ramach Gali odbędzie się 3 godzinny koncert nagrodzonych zespołów: Love Story, Arkadio i StronaB. Koncert ZŁOTE KRĄŻKI poprowadzi Łukasz Sośniak z Gospel Boxu.

 

Gala odbędzie się w ramach Festivalu Chrześcijańskie Granie 2012 (www.festival.chrzescijanskiegranie.pl). W programie wydarzenia poza Galą odbędzie się Przegląd zespołów, Niedziela Uwielbienia i koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz Radia Warszawa.

 

Bilety na koncert w cenie 30 zł. można kupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3 oraz przez internet na stronie: www.chrzescijanskiegranie.pl


Koncert Złote Krążki będzie miał szczególny charakter. Zespół StronaB na początku listopada planuje premierę debiutanckiego krążka.Na Festivalu Chrześcijańskie Granie zespół zaprezentuje po raz pierwszy materiał po wydaniu pyły. Podczas koncertu przedstawiciel Strony B odczyta listę wykonawców konkursu DEBIUTY 2013.

 

NAGRODY:


Love Story - za najlepiej sprzedająca się płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie


Arkadio - pierwsze miejsce w plebiscycie Płyta roku 2011 sklepu Chrześcijańskie Granie


Strona B - Debiut roku 2012 (nagroda publiczności i jury koncertu)

 

 

Zostanie przyznana też specjalna nagroda przez portal i audycję gospelbox.pl. Nominacje do nagrody otrzymali:

 

Luxtorpeda, Arkadio, Mate.O, koncert Jednego Serca Jednego Ducha, Ks. Jakub Bartczak i Monika Kuszyńska


ARKAD

IO - koncertuje w całej Polsce, jest zapraszany do ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, udziela wywiadów w prasie i internecie. Jego trzecia płyta "Najlepsze przed nami" zdobyła tytuł płyty roku Chrześcijańskiego Grania 2011, a utwór z tego albumu "Ile znaków" (feat. Frenchman) jest notowany na listach przebojów, w tym na prestiżowej - "Muzyczne Dary".

 

 

Zespoły, które wystąpią podczas GALI ZŁOTE KRĄŻKI 2012:

 

LOVE STORY - to młodzi, bardzo twórczy artyści, wprowadzający świeży powiew na szeroko pojmowanym tzw. rynku muzycznym. Ich pragnieniem jest dzielenie się osobistym doświadczeniem walki o prawdziwą, czystą miłość - czystość przedmałżeńską, czystość serca. Wraz z ukazaniem się studyjnej płyty, Ogólnopolska Lista Przebojów Muzyczne Dary, okrzyknęła zespół Debiutem Roku 2010, wręczając zespołowi nagrodę Złotego Gonga w tej kategorii.

 
STRONA B - to pięcioosobowa formacja muzyczna powstała w 2008 roku, w swej twórczości poruszająca się po dźwiękach szeroko pojętej muzyki rockowej.Teksty inspirowane rzeczywistością i Pismem Świętym nawiązują do codziennych wyborów, jakie stawiane są na drodze człowieka-katolika.Stąd też nazwa zespołu. Symbolizuje ona "dwie drogi" , o których mowa w Księdze Powtórzonego Prawa: "(…) kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo".W kwietniu zespół zwyciężył w ogólnopolskim konkursie Debiuty 2012, a pod koniec października ukaże się ich debiutancki krążek, będący podsumowaniem kilkuletniej działalności.

 

 

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?