Piękne polskie kolędy we wspaniałych aranżacjach. Już jutro wyjątkowy koncert na DEON.pl

Jedni kolędy kochają, inni ich nie znoszą. My wydobędziemy z nich ogień. Odkryj z nami na nowo piękno Bożego Narodzenia w niesamowitych akustycznych aranżacjach kolęd.


Koncert "Ufaj i Idź" był wspaniałym wydarzeniem, które doceniliście, dlatego chcemy was zaprosić na kolejną odsłonę DEON Studio Sessions. Odkryj z nami na nowo piękno Bożego Narodzenia w niesamowitych akustycznych aranżacjach kolęd.

Podczas koncertu zaśpiewają i zagrają muzycy oraz członkowie zespołu "Mocni w Duchu". O tym, na co ich stać przekonajcie się sami:

 Łódzka wspólnota znana jest ze swojej charyzmatycznej ewangelizacji zwłaszcza za pomocą dobrej muzyki. Na co dzień prowadzą rekolekcje, grają koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne, rekolekcje ignacjańskie oraz nagrywają płyty i głoszą konferencje.

 

Kolędy to opowieść. Dlatego oddajemy je w ręce, usta i instrumenty ludzi, którzy na co dzień głoszą Ewangelię. Ze znanych kolęd i pastorałek wydobędą zupełnie nowy ogień. Bądźcie wtedy z nami. Przeżyjmy Boże Narodzenie raz jeszcze.

 

Czym jest DEON Studio Sessions?

 

To nasz świeży muzyczny projekt, chęć stworzenia przestrzeni, w której świat wirtualny będzie przenikał się z tym jak najbardziej realnym. Do studia w Krakowie zapraszamy fantastycznych artystów, którzy zagrają dla was kameralne koncerty. Całość transmitujemy również na szym profilu facebookowym i na naszym nowym kanale youtubowym [DEON Studio Sessions]. Uruchomiliśmy go specjalnie dla was, abyście mogli w jednym miejscu odnaleźć wszystkich najlepszych wykonawców muzyki chrześcijańskiej, których zaprosimy do naszego studia.

 

Chrześcijańska scena muzyczna w Polsce w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Pojawiło się wiele nowych, profesjonalnych zespołów i projektów. Aranżacje, koncerty, teledyski, wykonawcy - wszystko na najwyższym poziomie. Chcemy, żebyście mogli w tym uczestniczyć i odkrywać z nami jej piękno.

 

[DEON Studio Sessions] to kanał, który gwarantuje wam najlepsze chrześcijańskie granie. Słuchajcie nas, subskrybujcie i budujcie z nami społeczność opartą na pozytywnych wartościach i dobrym brzmieniu:

 

 

 

 

O tym, jak niesamowicie było podczas naszego pierwszego koncertu "Ufaj i idź", możecie przekonać się sami: Królu chwał - utwór, który porywa do modlitwy i wdzięczności<<

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook