Najlepsze kolędy na wigilię i Boże Narodzenie! Przygotowaliśmy specjalne playlisty [MUZYKA]

Stworzyliśmy dla was dwie playlisty z kolędami i pastorałkami, których będziecie mogli posłuchać w czasie wigilijnej kolacji i Bożego Narodzenia.

 

Nikt nie wyobraża sobie Świąt bez kolęd! W Boże Narodzenie ludzie na całym świecie śpiewają lub słuchają utworów, które od stuleci towarzyszą wszystkim świętującym narodzenie Jezusa Chrystusa.

 

Na wieczór wigilijny, podobnie jak i na cały okres Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dwie playlisty. Dzięki nim będziecie mogli posłuchać najpiękniejszych kolęd, pastorałek i utworów świątecznych, napisanych przez najlepszych artystów chrześcijańskich.

 

Pierwsza playlista zaczyna się od tradycyjnych kolęd, jednak w miarę słuchania, pojawiają się coraz żywsze utwory. Idealnie nadaje się do włączenia w czasie wigilijnej kolacji.

 

Druga playlista to zestawienie najpiękniejszych utworów, napisanych przez artystów z takich grup jak TGD i Exodus15. Z pewnością spodoba się miłośnikom bardziej swobodnego stylu i muzyki uwielbieniowej.

 

Pamiętajmy jednak, że nic nie zastąpi kolęd, które śpiewamy wspólnie. W ten szczególny wieczór zaśpiewajmy razem z najbliższymi przynajmniej kilka kolęd.

 

Wesołych Świąt!

 

PLAYLISTA PIERWSZA - do posłuchania w czasie kolacji wigilijnej

 

 

PLAYLISTA DRUGA - chrześcijańska muzyka na Boże Narodzenie

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?