Ta muzyka koi serce i duszę. Musicie tego posłuchać! [WIDEO]

Znacie go z hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Właśnie wydał debiutancki krążek. I mówimy szczerze - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dajcie się ponieść tej muzyce. W najbliższy piątek będziecie mogli usłyszeć ją na żywo. Wstęp wolny, a cel szczytny i mega ważny.

 


Premierowy koncert promujący płytę odbędzie się 24 listopada w Kamieniołomie im. św. Jana Pawła II. - ul .Zamoyskiego 2. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany inicjatywie Zupa na Plantach, która od roku codziennie spotyka się z wykluczonymi, tworząc przestrzeń miłości bez podziałów. Miejscem naszych spotkań jest "krąg" na Plantach przy Teatrze Słowackiego, jesteśmy tam w każdą niedzielę od godziny 18:30.


Przemek Kleczkowski urodził się na Lubelszczyźnie w Hrubieszowie, w najdalej wysuniętym miasteczku na wschód Polski. Jest absolwentem uznawanego w Polsce za prestiżowy Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Wokalistyka Jazzowa. Koncertował na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Został zaproszony jako solista do udziału w centralnych wydarzeniach podczas Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się latem 2016 roku, pod kierownictwem Adama Sztaby. Jak sam autor mówi, największą siłą jego muzyki jest prostota. W połączeniu z improwizacją daje bardzo ciekawy odsłuch.

 

Teledysk do piosenki "TIME" powstał we współpracy z Mateuszem Miszczyńskim, który realizował m.in. teledyski dla niemaGOtu i Agnieszki Musiał.

 

Przemek współpracuje z czołówką muzyków polskiej sceny jazzowej i folkowej. Są to Szymon Mika, Patryk Dobosz, Kasia Gacek-Duda, Franciszek Raczkowski, Wojciech Szwugier, Grzegorz Dowgiałło.

 

W tym roku wydał debiutancką płytę "Time" pod szyldem prestiżowej europejskiej wytwórni płytowej Hevhetia.

 

Więcej informacji uzyskasz, klikając w baner:

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

rakarakaraka007 10:09:09 | 2017-11-27
muzyka ok (miła, wpada w ucho), ale tekst... to chyba tylko dodatek, aby coś było i wyglądało na fajne np. brzmiało tajemniczo (bo po angielsku)

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook