Mecz Pucharu Anglii na portalu Facebook

Inaugurujący tegoroczną edycję piłkarskiego Pucharu Anglii piątkowy mecz pomiędzy Ascot United i Wembley FC będzie pierwszym w historii transmitowanym na Facebooku. Fani mogą obejrzeć go na profilu sponsora rozgrywek - jednego z amerykańskich browarów.

 

Spotkanie, które rozegrane zostanie na mogącym pomieścić 1150 widzów stadionie w Ascot, będzie transmitowane dzięki specjalnej aplikacji utworzonej na profilu znanej marki produkującej piwo na portalu Facebook. Kibice mogą obejrzeć je za darmo.

 

Transmisja dostępna będzie tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, czyli wiek zezwalający na legalne spożywanie alkoholu. Aby śledzić mecz na żywo, muszą oni dołączyć do grona sympatyków profilu koncernu piwnego.

 

- Występ w meczu inaugurującym rozgrywki Pucharu Anglii w tym sezonie to honor sam w sobie, ale możliwość uczestnictwa w takim historycznym wydarzeniu, które będzie transmitowane i udostępnione masowej, globalnej publiczności, jest czymś fantastycznym dla naszego klubu - powiedział prezes Ascot Mike Harrison.

 

 

Historia rozgrywek o piłkarski Puchar Anglii sięga 1872 roku. W tym roku przypada ich 140. rocznica. Najwięcej - jedenastokrotnie - triumfował w nich Manchester United.

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?