Licealiści z Poznania zrobili remake kultowej sceny z "La La Land"

Pamiętacie "Szybkich i wściekłych" w wykonaniu licealistów z Leszna? Ten filmik ma szansę zdetronizować największy viral w polskim Internecie. Usiądźcie wygodnie i pilnujcie własnych nóg, bo to wideo porwie was do tańca.

 

Uczniowie z poznańskiego III LO bardzo profesjonalnie podeszli do pomysłu odtworzenia kultowej już sceny z "La La Land". Dziesiątki uczniów poświęcało swój czas wolny po lekcjach, by szkolić taniec i choreografię. Efekt jest oszałamiający. Film szturmem zdobywa czołówki list przebojów polskiej sieci.

 

 

Uczniowie w wywiadzie udzielonym stacji TVN24 opowiedzieli, jak zrodził się pomysł na tak szalony filmik. Krzysztof Przybylski, tegoroczny absolwent i montażysta filmiku, powiedział, że pomysł narodził się po obejrzeniu w kinie "La La Land". Przyjaciele byli pod wrażeniem, wychodząc z seansu i padło pytanie "a może by tak u nas zrobić coś podobnego?".

 

<<Najlepszy klip promujący polskie liceum?>>

 

Szybko znaleźli się uczniowie, którzy poczuli klimat pomysłu. Zainteresowanie w szkole było ogromne. Dyrekcja i nauczyciele wiedzieli o pomyśle, ale uczniowie od początku do końca chcieli wykonać go samodzielnie. Katarzyna Kordus, dyrektorka szkoły, powiedziała dziennikarzom TVN24, że jest bardzo dumna ze swoich uczniów i płakała przez pół godziny po zobaczeniu filmu. - Poświęcali swój wolny czas, nie zwalniali się z lekcji - dodała.

 

W trakcie pracy nad filmem, uczniowie postanowili, że będzie to najlepsza reklama ich szkoły oraz podziękowanie za lata nauki spędzone w poznańskim III LO. Rodzice i nauczyciele zdecydowanie mogą być dumni ze swoich wychowanków.

 

Jak wam się podoba filmik? Bo nam bardzo!


 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

14

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook