Mistrzowska reakcja małego chłopca w czasie koncertu. To dowód na to, że muzyka budzi głębokie emocje [WIDEO]

9-latek na koncercie muzyki poważnej zaskoczył orkiestrę i publiczność. To, co zrobił, wywołało sympatyczną reakcję. O zdarzeniu poinformował portal Aleteia.


Koncert muzyki poważnej to wyjątkowa chwila, nie tylko dla dyrygenta i muzyków, którzy prezentują owoc wielu miesięcy pracy (często lat), ale również dla publiczności. W trakcie koncertu często budzą się głębokie emocje, które jednak bardzo łatwo zakłócić - dlatego każdy dzwonek telefonu, a nawet kaszlnięcie przeszkadza muzykom i publiczności.


W czasie koncertu symfonicznego w Bostonie, tuż po zakończeniu utworu "Maurerische Trauermusik" Mozarta, kiedy zapadła głęboka cisza, 9-letni Ronan Mattin nie powstrzymał emocji i powiedział głośne "WOW". Publiczność i muzycy zareagowali po mistrzowsku.

 

Listen to this brief clip from Sunday's performance of Mozart's Masonic Funeral Music, and enjoy the wonderful moment of spontaneity just after the music ends.

Opublikowany przez Handel and Haydn Society Środa, 8 maja 2019

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

haniaskoczna888 22:32:14 | 2019-05-28
To była reakcja na wspaniałą muzykę z głębi zachwyconego serca. Jaką wspaniałą strawą duchową karmione jest od kołyski to dziecko!

Oceń 5 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?