Tak wyglądają narodziny dziecka 12 km nad ziemią

(fot. New Delhi Wire / twitter.com / shutterstock.com)

To prawdziwy cud narodzin. Na pokładzie samolotu przyszło na świat dziecko, a poród pomogli odebrać pasażerowie i załoga.

 

Takie historie nie zdarzają się często, ale z uwagi na rosnące znaczenie środków transportu publicznego, są możliwe. W samolocie linii Turkish Airlines urodziło się dziecko. Zdjęcia wzruszonej załogi, która pomagała odebrać poród, w mgnieniu oka obiegły świat.


Jak podaje The Guardian, do narodzin doszło 12 800 metrów nad ziemią. Kobieta i jej córka trafiły do szpitala, gdy tylko samolot wylądował w Burkina Faso. Obydwie czują się dobrze.


W zapewnienie matce i jej dziecku komfortu i bezpieczeństwa włączyli się również sami pasażerowie.


Radosną informację przekazały na swoim oficjalnym profilu na twitterze linie Turkish Airlines, zapewniając sobie w ten sposób darmową reklamę.

 

Według portalu parenting.com, takie sytuacje się zdarzają i każdy powinien mieć podstawową wiedzę w zakresie odbierania porodu; nigdy nie wiadomo, co nas spotka. Portal dodaje, że kiedy na pokładzie samolotu rodzi się dziecko, linie lotnicze często zapewniają mu darmowe bilety lotnicze. Zdarza się również, że dziecku nadawane jest imię, które kojarzy się z okolicznościami, w jakich przyszło na świat.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

7

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?