"Oddaj nam dzieciństwo, oddaj nam pokój". To był najważniejszy występ tej dziewczynki

9-letnia Syryjka -  Ghina Bou Hemdan - podczas swojego występu w arabskim "The Voice Kids" niespodziewanie zaczęła płakać.

 

Kiedy weszła na scenę, powiedziała, że chce zaśpiewać utwór o prawach dziecka w Syrii. Słowa piosenki wzywały do pokoju w jej ojczyźnie: "oddaj nam dzieciństwo, oddaj nam pokój". Po tych słowach zaczęła płakać, tak samo jej rodzina i wielu widzów.

 

Kiedy włożyła twarz w dłonie i nie mogła kontynuować występu, na scenie pojawiła się libańska piosenkarka Nancy Ajram, która miała oceniać Ghinę i... zaczęły śpiewać razem. Na końcu do dziewczynki przyłączyli się pozostali dwaj sędziowie. 

 

Zresztą, zobaczcie sami:

 

 

Ta piosenka została po raz pierwszy zaśpiewana przez piosenkarkę Remi Bandali i opisuje nędzę dzieci podczas libańskiej wojny domowej, która miała miejsce w latach 1975-1990. Zginęło w niej ponad 120 tysięcy osób.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Tru Badur 15:34:00 | 2018-01-08
Panowie (Panie) "bohaterowie" (Stick, stos, asyz i podobni), gdzie teraz wasze komentarze? A może jesteście zajęci  czytaniem o ataku w Rzeszowie? To dobrze. Dowiecie się, że nienawiść  nie ma narodowości, koloru skóry, ani wyznania.

Oceń 2 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook