Post Błaszczykowskiego na facebooku robi furorę. Przeczytaj komentarze

(fot. PAP/EPA/OLIVER WEIKEN)

Wygląda na to, że Kuba Błaszczykowski dał bardzo ważną lekcję wszystkim Polakom. Zobacz, jak internauci reagują na jego najnowszy post na facebooku.

 

Piłkarz, bez którego - jak głosi jeden z memów - "nie oglądalibyśmy nawet stadionu w Marsylii" opublikował na swoim facebookwym profilu post, który w ciągu godziny udostępniono ponad 3 tys. razy:

 

 

Post Błaszczykowskiego tylko do tej pory skomentowało ponad 18 600 osób. Wypowiedzi internautów sugerują, że z "przegranej" Polacy wyciągają bardzo ważną lekcję. Jeśli to jest cena tej "porażki", to było warto! Oto niektóre z komentarzy:

 

Justyna: Ogromny szacunek z twoją postawę w życiu codziennym i na boisku, jesteś wzorem dla wielu młodych ludzi i tak trzymaj. Niezależnie od wyników, miłość do reprezentacji jest bezwarunkowa i wszystko wybacza, zaszliście tak daleko, że nie ma czym się martwić.

 

Michał: Prawdziwy sportowiec, wojownik! Szacunek dla Kuby i całej reprezentacji!

 

Jakub: Dziękuję za serce i walkę. Dziękuje za gole. Głowa do góry, przed nami eliminacje do mundialu, nie może Cię w nich zabraknąć.

 

Adrian: Kuba to lider z prawdziwego zdarzenia! Jego serce jest biało-czerwone i rozpiera nas duma, że ten zawodnik gra z orzełkiem na piersi! Kuba, dziękujemy za wszystko!

 

Sandra: Kuba, wstań z tych kolan i idź dalej śmiało walczyć o swoje! Jesteś wielki sercem zarówno na boisku, jak i w życiu! Nie możesz mieć sobie nic do zarzucenia! My tu na ziemi, a Mama tam patrząc na Ciebie z góry - jesteśmy z Ciebie dumni! Chłopaku, uwierz w to!

 

Można odnieść wrażenie, że radość Polaków z tego, że doszliśmy tak daleko, wciąż przybiera na sile. A smutek z porażki? Jest, ale zbyt wiele się w ciągu ostatnich dni wydarzyło, żebyśmy się nim nadto przejmowali. Poza tym, czy można się smucić, jeśli mamy tak genialną reprezentację?


Kuba, dziękujemy Ci za tę lekcję. Cieszymy się, że jesteś z nami. Wszyscy tworzycie wspaniałą drużynę i będziemy Wam kibicować dalej! Brawo chłopaki!

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

14

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?