To zdjęcie staruszków obiegło cały świat. "To jest prawdziwa miłość"

(fot. shutterstock.com / twitter.com)

Internauci podkreślają, że to, co robi każdego dnia jedno z nich, to gest prawdziwej miłości.

 

Na twitterze opublikowano wpis opisujący miłość starszej pary. Mężczyzna każdego dnia odwiedza swoją żonę w domu starców, choć ta już go nie poznaje.

 

>> Sesja ślubna... 60 lat później [FOTO]

 

"Każdego dnia przychodził do domu starców,aby nakarmić swoją żonę, która już go nawet nie poznawała. Spytano go kiedyś: "Dlaczego pan tu przychodzi dzień w dzień, przecież pan ledwo chodzi, a Ona nawet nie wie,kim pan jest". Starszy pan odparł:"Ważne, że ja wiem kim Ona jest".

 

 

Internauci są wzruszeni tym uczuciem, piszą: "takie obrazy wspólnej miłości pozostają wewnątrz na zawsze, uczmy się pięknej miłości i ją okazujmy", "to jest miłość", "bo nie kocha się za coś, ale ponad wszystko".

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

17

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

p.guzewski 01:53:47 | 2018-08-28
Aż mi się przypomina ta słynna sytuacja, jak jedna z czołowych amerykańskich stacji informacyjnych podała informację, że rozbił się samolot osobowy. Poparli to filmikiem, nakręconym rzekomo przez ich widza, na którym widać rozpadający się w powietrzu samolot. I nie byłoby w tym nic śmiesznego, gdyby nie fakt, że był to po prostu fragment serialu "Zagubieni", który ktoś im wysłał żeby ich skompromitować. Tak się kończy niesprawdzanie źródeł. 

Nie wspominam tej sromotnej pomyłki bez przyczyny. Polecam każdemu zachwyconemu tą ckliwą historią i wzruszającym zdjęciem obejrzenie teledysku do piosenki "Say Something" zespołu A Great Big World. To zdjęcie jest jednym z zastosowanych tam ujęć.

https://youtu.be/-2U0Ivkn2Ds?t=1m53s

Droga redakcjo Deona. Jeśli chcecie być poważni - 

Oceń Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook