Ten film powinien obejrzeć każdy mężczyzna [WIDEO]

Jak często słyszałeś sprośne żarty o kobietach? Nieeleganckie uwagi na temat ich wyglądu? Ile razy spotkałeś z tym, że ktoś wykorzystał ich słabość? Ten film pokazuje do czego to prowadzi. Zobacz, jak ochronić swoją córkę / dziewczynę przed tragedią.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.02

Liczba głosów:

43

 

 

Komentarze użytkowników (19)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~bagnistadolina 07:43:55 | 2018-02-05
Mój ojciec zmarł gdy miałam siedem lat. Wychowała mnie tylko mama i  to właśnie ona wpoiła mi szacunek do siebie samej  i swojego ciała (w myśl zasady jeżeli sama siebie nie będziesz szanować to nikt tego za ciebie nie zrobi). Uchroniło mnie to przed zalewaniem się alkoholem i prostackimi znajomościami na jeden raz. Nigdy również nie pozwoliłabym komukolwiek podnieść na mnie ręki. Z resztą ten film to jakaś skrajność, patologia. 

Oceń 9 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~renata35 17:47:31 | 2017-02-10
Ten film jest skierowany przede wszystkim do rodziców.To my wychowujemy nasze dzieci.To my powinniśmy nauczyć ich szacunku do drugiego człowieka.Jeżeli w domu są wulgaryzmy,przemoc i niestosowne żarty to nie dziwmy się że z naszych domów wychodzą ludzie ,którzy nie szanują drugiego człowieka.Bądzmy mądrzy jako rodzice-to się opłaca.
Kiedyś spotkałam się ze stwierdzeniem pewnego pana,że nie ma nic przeciwko paniom na ulicy.Zastanowił się dopiero gdy zapytano go czy też by mu nie przeszkadzało gdyby  tam była  jego córka.A przecież to jest czyjaś córka.

Oceń 14 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

adam.m.krzyzanowski 01:47:20 | 2016-02-13
Polecam ten komentarz (po angielsku) do w/w filmu na YouTube. Nie zostawia suchej nitki na tym kawałku feministycznej propagandy. https://www.youtube.com/watch?v=YOp4J2tauUA&spfreload=10

Oceń 8 22 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

samara.mat 11:14:11 | 2016-02-12
prawda jest taka, ze to teraz dziewczyny sa gorsze od chlopcow. mozna nagrac taka sama kampanie jak to dziewczyny same wchodza do lozka i miedzy kolezankami sie tym chwala itp itd

Oceń 29 23 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

intermario 23:38:40 | 2016-02-11
Ja się z tą kampanią kompletnie nie zgadzam. Najgorsze co można zrobić to zabraniać za wszelką cenę nastolatkowi np. picia alkoholu. Problem polega na tym, że jak nastolatek będzie tego chciał to się upije, a chętniej się upije, jeżeli będzie miał zabraniane na każdym kroku. Po prostu jak sie zerwie ze smyczy to będzie z nim znacznie większy problem niż ja delikatnie ktoś mu popuści i pozwoli iść na imprezę (grilla), gdzie wiadomo, że będzie alkohol. Ja jestem za tym żeby mu uświadomić i powiedzieć, co się będzie działo z nim jak mu się zerwie film albo to żeby sobie uświadomił, gdzie jest granica pomiędzy urwaniem filmu a dobrym humorem - to trzeba mu wyłozyć, ale nie zabraniać, bo uchleje się i będzie większe nieszczęście jak nie będzie świadomy co i jak....

Tak samo ze współżyciem - prawda jest taka, że wśród 20-letnich dziewczyn trudno o dziewicę (zapytajcie jakiegokolwiek ginekologa) i zabranianie tego ludziom w wieku 18-19 lat po prostu nie ma sensu, bo taka jest kultura i taka osoba będzie wyalienowana i wyobcowana - i nie będzie się z tym czuła dobrze - po prostu normą jest współżycie po 1-2 miesiącach znajomości w od wieku 19-20 i wyżej. Ktoś kto nie będzie się w to wpisywał będzie opuszczony bez szans na związek, bo takich ludzi jest naprawdę bardzo niewielu. I tutaj znów jak z alkoholem trzeba nauczyć się zabezpieczać - kobiety pigułki, a mężczyzna prezerwatywę - i to tym trzeba mówić, a nie o tym jak to zabraniać ludziom seksu, bo ja to podkreślam stale zakazany owoc smakuje najlepiej...więc niestety, ale przykręcenie śrubki zamiast wspomnienia o zabezpieczeniu powoduje potem dramaty....
Co do gwałtów to nie sądzę, że ich liczba rośnie przez rozwiązłość i filmy erotyczne - moim zdaniem wprost przeciwnie....natomiast dewianci jak byli tak będą niestety...ale od tego są służby, a nie zabranianie dorosłym nastolaktom współżycia i alkoholu...

Oceń 14 58 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

as-dur 12:36:26 | 2016-02-11
Film ubiera się w dobre intencje, ale z drugiej strony stwarza atmosferę, jakby cała ta rozwiązłość i wulgarność była normą. I po co to epatowanie seksem? Nie rozumiem, dlaczego Deon to promuje? 

Oceń 31 9 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

buszmenka777 06:16:15 | 2016-02-11
Przede wszystkim rodzice powinni rozmawiać z córką o szacunku do samej siebie. Dlaczego dziewczyna, w momencie, gdy jakiś chłopak jej wkłada rękę do majtek, tylko początkowo patrzy się na niego z wyrzutem, a potem się śmieje, zamiast dać mu w pysk? Poza tym noszenie do szkoły spódniczek ledwo zakrywających pośladki czy upijanie się w wieku 16 lat nie jest dobrym pomysłem. Z gwałtem w wieku 21 lat ok-nie wina dziewczyny, powinna być stanowcza reakcja ojca, kara dla tego chłopaka. W ogole ojciec powinien porozmawiać z córką i jej opowiedzieć, że prawdziwy mężczyna będzie mieć do niej szacunek. Będzie dobry dla niej, będzie mieć wartości.

Oceń 51 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~AmoAmare 01:03:53 | 2016-02-11
Drogi tatusiu. Proszę, naucz mnie, że nie powinnam się upijać ani dawać komukolwiek mnie dotykać i wkładać rąk do majtek. Naucz mnie radzić sobie w sytuacjach gdy ktoś mnie obraża albo gada głupoty, bo w życiu prędzej czy później zdarzy się taki palant. Naucz mnie, że to co przyjemne i chwilowo satysfaksjonujące nie musi oznaczać mojego dobra. Naucz mnie że warto czekać, mieć klasę i się cenić. Naucz mnie, że szczęście da mi mężczyzna który wspólnie ze mną zaczeka z tym wszystkim do ślubu, będzie gotów być ze mną i tylko ze mną do końca życia, dbać o moją czystość i być otwartym na życie i potomstwo. I proszę, nie pozwalaj mi oglądać propagandowych filmików z kastrującej mężczyzn feminolewackiej ateistycznej skandynawii. Amen. 

Oceń 127 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

T7HRR 15:03:09 | 2016-02-10
Nie "kupujcie" wszystkich kampanii społecznych, dlatego że mają w opakowaniu słuszne hasło: "szanuj dziewczynki /kobiety"

"Zanim skończę 16 lat... będę tak pijana..."
To jest chora kampania.
Bo przecież ona ma prawo się upić w tym wieku...

Oceń 51 17 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

MR 14:45:00 | 2016-02-10
       Wychowawca naszego najstarszego syna powiedział na wiadomość, że urodziła sie nam córka -"...to wspaniale. Każdy mężczyzna powinien mieć córkę. To najpiekniejszy, najbardziej delikatny rodzaj miłości do kobiety."
      Każdy ojciec powinien to obejrzeć. Ale każda dziewczyna też. Tak wygląda świat bez zasad, bez Przykazań, świat "wolności i tolerancji" rozumianej jako zgoda wszystkich  na wszytko, stworzony przez człowieka na jego obraz i podobieństwo

Oceń 41 1 odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?