Szokujący materiał o matkach-wrogach dzieci

Matka może być największym wrogiem swojego dziecka. Zobacz szokującą reklamę o matkach, które robią swoim dzieciom naprawdę potworną krzywdę. Obejrzyj i zastanów się dokładnie, czy ty przypadkiem też nie masz w swoim otoczeniu kogoś takiego.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.87

Liczba głosów:

38

 

 

Komentarze użytkowników (21)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Hastatus 08:41:29 | 2014-06-19
"Obejrzyj i zastanów się dokładnie, czy ty przypadkiem też nie masz w swoim otoczeniu kogoś takiego." Pisze PŻ. A w domyśle jest: donieś na policję.

Jak to się wszystko pięknie składa: największym wrogiem żony jest oczywiście jej mąż i ona musi się przed nim zabezpieczyć. Oczywiście największym wrogiem dzieci są ich rodzice i państwo musi dzieci tysiacami odbierać, umieszczając je w sierocińcach państwowych i prywatnych. A to, że tam dzieci są bite i gwałcone kilkanaście razy częściej niż w domach rodzinnych nikogo nie interesuje, ani koszty, jaki ponosi podatnik. No i teraz "okazuje się", że matka jest największym wrogiem swgo dziecka, a państwo "musi" jej relację z dzieckiem ustawowo regulować, monitorować za sprawą swoich funkcjonariuszy i karać przy najmniejszym naruszeniu przepisów. A najlepiej od razu dziecko odebrać. Tak to wygląda ta wizja społeczeństwa, którą w małym fragmencie promuje PŻ.

A tak na marginesie, jakies dziesięć lat temu media obiegła wiadomość o syndromie matek znęcających się nad swoimi małymi dziećmi. Autorem "odkrycia" był pewien brytyjski lekarz. Sparawę uważano za udowodnioną, tak dobrze pasowała do ideologii postmodernistycznej. Tak by pewnie pozostało i wdrożono by odpowiednie prawa i procedury, gdyby nie pewien "mały" fakt. Ten lekarz fałszował dowody, za co został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu.

Oceń 16 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Mak 19:27:29 | 2014-06-18
To jest właśnie bardzo zła reklama. Wpisuje się w całą tę logikę skandynawską o przemocy w rodzinie. Rodzina jako środowisko patologiczne a prawdziwą miłością obdarza tylko urzędnik opieki socjalnej, ale tylko do godz. 16.00. Idiotyzmem jest promowanie czegoś takiego. Inna sprawa, że uświadamianie kobiet, że palenie i picie w ciąży jest szkodliwe dla dziecka jest potrzebne.

Oceń 22 11 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~A 18:46:57 | 2014-06-18
Szkoda, że normą staje się to, że zawsze jest pokazywana tylko sama kobieta. Nigdy obok nie ma mężczyzny. Niestety. Może jakby kobieta miałaby jakieś wsparcie to byłoby inaczej?

Oceń 40 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Matka zła 15:09:57 | 2014-06-18
totalnie zła kampania. Palić w ciąży palą tylko kobiety, które nie akceptują tego stanu. Zamiast je kamienować taką reklamą pomóżmy im dostrzec wielki dar macierzyństwa!!! 

Oceń 24 9 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~virtud 12:14:58 | 2014-06-18
Wiekszość z nas nie wymyśliłaby takich sposobów na skrzywdzenie dziecka. Kto robił ten film? DEON.pl niemile mnie zaskoczył prezentując to na swojej stronie. 
Tego co pije i jedzi, nie zatrzyma przed kieliszkiem dramatyczny spot, tego co pali, przed papierosem nie zatrzyma tez to co zobaczyliśmy. 
Jak ktoś nie ma przyjaciela, który pobudzi jego uczucia to taki film też tego nie zrobi. 

Oceń 25 10 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Agusia 12:03:29 | 2014-06-18
Przerażające

Oceń 4 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~m 10:14:15 | 2014-06-18
przekaz wydaje się jasny - paląca matka wyrządza dziecku krzywdę - co jest przyrównane z wcześniejszymi makabrycznymi czynnościami. Jednak o ile te "makabryczne przygotowania budzą w nas poczucie absurdu i przerażenia, to widok palącej matki oczekującej dziecka już nie zawsze. A to przecież takie same "makabryczne przygotowania" do narodzin. Wielu z nas chyba przyzwyczaiło się do takiego widoku lub może nie jest do końca świadoma, jaką krzywdę wyrządza dziecku palenie w ciąży.

Oceń 36 2 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Mała 10:08:16 | 2014-06-18
Bardzo dobra reklama, chociaż jak się okazuje za mało czytelna.
Najpierw widzimy, jak matka robi szokujące rzeczy (noże nad kołyską, trucizna w butelce, wąż w kołysce itp.) zmierzające do zabicia jeszcze nienarodzonego dziecka. Potem siada spokojnie i pali papierosa - rzecz dla niektórych całkiem normalna i akceptowalna. Tyle że ta reklama pokazuje właśnie, że palenie w ciąży nie może być tolerowane, jest równie okrutne i niebezpieczne, co wcześniejsze czynności. To takie zrównanie tych zachowań. Jeśli oburzają cię i szokują początkowe działania matki, to wiedz, że palenie papierosów niczym się od nich nie różni.
I o to chodzi w tej reklamie :) 

Oceń 37 1 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~ona 09:57:48 | 2014-06-18
a noże nad kołyską?-trucizna zamiast mleka..o fajce nie wspomne,,,slepi jestescie?........dlaczego ona to robi/?

Oceń Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~b 09:36:31 | 2014-06-18
Ale o co tu chodzi??
Poza papierosami kompletnie nieczytelny przekaz.
Chodzi o jakąś chorobę psychiczną?

Oceń 7 11 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook