Czego przedsiębiorcę nauczą zwierzęta?

( fot. Maciej Biedrzycki)

W ostatnim artykule dla Deona odpowiadałem na pytanie "Gdzie katolik powinien uczyć się biznesu?"  Odpowiedź, którą dałem - czyli zaproszenie na konferencję "Żyj W Obfitości" można by uznać za stronnicze... w końcu sam ją organizuję!


Dlatego o zdanie postanowiłem poprosić jednego z prelegentów. Odpowiedzi udzielił mi Antonio Carvelli, country manager GiGroup, jednej z największych firm na świecie na rynku pośrednictwa pracy. Firm, które w zasadzie zbudowały się i błyskawicznie rozwinęły w ciągu ostatnich 5 lat! Pan Antonio rozwiązał kwestię analogią zoologiczną... Posłuchajcie:

 

 


Sam sądzę, że lepiej bym tego nie wyraził. Dlatego mam nadzieję, że spotkamy się na konferencji i wspólnie będziemy uczyć się od najlepszych. Po co? Czy tylko dla pieniędzy? Na to pytanie odpowiedziałem już w pierwszym tekście, pt. "Co by było, gdyby katolicy byli najbogatsi?"  Drodzy wierzący przedsiębiorcy - przed nami wielkie zadanie!


Do zobaczenia 25.04. w Warszawie!

 


 

Maciej Gnyszka - wizjoner, który głowę nosi w chmurach, ale stopy stawia na ziemi. Lubi łączyć rzeczy, które wydają się nie do połączenia, stąd od kilku lat określa się mianem nałogowego poszukiwacza synergii. Założyciel Towarzystw Biznesowych i pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors.


Dla organizacji pozarządowych zebrał już ponad 5 000 000 zł od prywatnych Darczyńców, a w ramach Towarzystw spotkał ze sobą i zachęcił do współpracy setki osób, co zaowocowało dziesiątkami udanych interesów na kwotę grubo ponad 10 000 000 zł. Oba przedsięwzięcia dynamicznie i oddolnie tworzą relację między ludźmi i zaufanie, bez których o społeczeństwie obywatelskim można tylko marzyć. Współwłaściciel Pracowni Synergii - prawdopodobnie jedynej polskiej agencji 360.
 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

6

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook