Kalendarz

Rekolekcje: "Rachunek sumienia w oparciu o 10 przykazań Bożych"

Data rozpoczęcia: Piątek, 15 Marca 2019 godz. 18:00
Data zakończenia: Niedziela, 17 Marca 2019 godz. 13:00
Miejscowość: Zakopane
Organizator: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Kontakt: Dom Rekolekcyjny "Księżówka" Al. Przewodników Tatrzańskich 2 34 - 500 Zakopane 18/20-151-33 mail: [email protected] strona internetowa: www.rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com
Udział: Płatny

Jak się spowiadać? Jak przygotować się do spowiedzi? Jak przestać myśleć o wstydzie skupiając uwagę i serce na przebaczającej Miłości Pana?

Przystąpienie do sakramentu pokuty jest dla większości z nas stresującym przeżyciem, a dyskomfort emocjonalno-psychiczny, który odczuwamy przed przyklęknięciem u kratek konfesjonału staje się powodem, dla którego nie tylko zapominamy, że czeka nas tam sam Miłosierny Chrystus, ale dla niektórych może stać się przyczyną zaprzestania praktyki spowiedzi. Podstawą dobrej spowiedzi jest właściwie przeprowadzony rachunek sumienia. O. Mateusz Hinc będzie poruszał problem przygotowania się do sakramentu od tej wrażliwej psychicznej strony człowieka opierając się na 10 przykazaniach Bożych.

Codzienna Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu grupowa i indywidualna, możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą, sakrament spowiedzi.

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook