Kalendarz

Wesele Wesel Ludźmierz 2018

Data rozpoczęcia: Czwartek, 26 Lipca 2018 godz. 12:00
Data zakończenia: Niedziela, 29 Lipca 2018 godz. 15:00
Miejscowość: Ludźmierz
Organizator: Stowarzyszenie Wesele Wesel
Kontakt: [email protected] http://www.weselewesel.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: na stronie, od 141 zł do 310 zł

Tegoroczne już XXIV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesele Bezalkoholowe Wesele Wesel 2018 odbędzie się w dniach 26-29.7.2018 na Podhalu w Ludźmierzu. Serdecznie zapraszają na nie organizatorzy. Program oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.weselewesel.pl

Czcigodni Małżonkowie, którzy mieliście wesela bezalkoholowe!
Jesteście dumą i nadzieją polskiego społeczeństwa. Szczególnie trzeba to podkreślić w roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. To postawa właśnie takich ludzi jak Wy, nie poddających się alkoholowemu terrorowi tamtych czasów była głównym filarem wyzwolenia naszego kraju spod okupacji przez zaborców. Świadectwo Waszego życia jest niezwykle ważne także w czasach współczesnych. Zarówno dla Waszych dzieci jak i dla całego Narodu. Dlatego zapraszamy Was jak najserdeczniej do wzięcia udziału w tegorocznym Weselu Wesel, do dania świadectwa słowem jak i obecnością, że ślub bez alkoholu nie tylko jest możliwy, ale i daje osobistą satysfakcję.

Położony w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej niedaleko Nowego Targu Ludźmierz to stolica Matki Boskiej Ludźmierskiej Królowej Podhala. Ludźmierskie sanktuarium gościło już raz Wesele Wesel - w roku Pańskim 2003. Już wtedy zauroczył wielu nie tylko ten piękny kościółek, podniesiony do godności Bazyliki Mniejszej, z łaskami słynącą figurą z XIV w Matki Boskiej, ale też droga krzyżowa w plenerze czy też ogródek różańcowy. Miejscem konferencji był wówczas Dom Związku Podhalan, który to Związek od zarania swego istnienia prowadził intensywną działalność trzeźwościową wśród mieszkańców ziem górskich.

Drodzy małżonkowie! Wesele Wesel to piękna okazja do rodzinnego spędzania czasu, a zarazem utwierdzania w wierze ojców, która niech będzie wiarą naszych dzieci.

wstecz

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook