Kalendarz

Arteterapia - warsztaty dla ciekawych świata

Data rozpoczęcia: Sobota, 20 Maja 2017 godz. 10:00
Data zakończenia: Sobota, 20 Maja 2017 godz. 18:00
Miejscowość: Poznań
Organizator: Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju Vinea, ul. Szewska 18, 61-760 Poznań
Kontakt: tel.: 797907154 mail. : [email protected]
Udział: Płatny
Koszt udziału: 120

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty na których możesz spotkać się, ze swoimi pragnieniami i nieujawnionymi pokładami własnej twórczej energii.

Opis: Arteterapia to szeroko rozumiana terapia przez sztukę, posługuje się wieloma technikami skupiającymi się wokół różnych dziedzin sztuki, ekspresji twórczej a także mających związek z „pięknem przyrody”.

Są sytuacje w których trudno jest nam coś wyrazić słowami, są relacje, które są trudne do opisania. Jeśli chcesz nauczyć się innych form ekspresji, jeśli jest Ci bliskie pragnienie tworzenia i chcesz uwolnić swoją wyobraźnię, zapraszamy Cię na te warsztaty.
W bezpiecznych warunkach wspólnej zabawy będziemy rozwijać umiejętności interpersonalne, własną spontaniczność i wyrażanie siebie. Nie zabraknie elementów działań plastycznych przy których nie są wymagane żadne umiejętności ani talent.

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty na których możesz spotkać się, ze swoimi pragnieniami i nieujawnionymi pokładami własnej twórczej energii.

Czas trwania: 10.00.-18.00.

Koszt uczestnictwa: 120 zł

Prowadzący:

Małgorzata Żak – absolwentka Wychowania artystycznego na UMCS w Lublinie i Studiów Podyplomowych z Arteterapii. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych min. dla liderów duszpasterstwa akademickiego, współprowadząca grupę arteterapeutyczną w Poznaniu. Nadal rozwija swoje umiejętności w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży.

Marta Lewandowska-Harasimowicz – absolwentka Podyplomowych Studiów - Fotografia i Informacja Obrazowa, pasjonatka kultury i rozwoju osobistego.

Zapisy i dodatkowe informacje na stronie www.vinea.org.pl

wstecz

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook