Kalendarz

Warsztaty Muzyki Liturgicznej "Miłosierdzia Pragnę"

Data rozpoczęcia: Piątek, 21 Kwietnia 2017 godz.
Data zakończenia: Niedziela, 23 Kwietnia 2017 godz.
Miejscowość: Łódź
Organizator: DDA Kamienica, Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej
Kontakt: www.lodz.dominikanie.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: 50zł
W dniach 21-23 kwietnia 2017r. w klasztorze oo. Dominikanów w Łodzi przy ulicy Zielonej 13 odbędą się Warsztaty Muzyki Liturgicznej pt. „Miłosierdzia pragnę”. Poprowadzą je o. Dawid Kusz OP, Paweł Bębenek i Piotr Pałka.
Jest to projekt skierowany do wokalistów i instrumentalistów zainteresowanych muzyką sakralną, śpiewających i modlących się za pomocą dźwięków, bez względu na wiek, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, osób świeckich i duchownych oraz wszelkich grup posługujących w różnych wspólnotach oprawą muzyczną liturgii.
Jesteśmy przekonani, że nasi prowadzący są w stanie zarazić miłością do muzyki każdego człowieka! Jeśli i Ty poszukujesz swojej drogi do Boga, a muzyka jest Ci bliska – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie. Tematem przewodnim repertuaru tegorocznej edycji będzie radość ze Zmartwychwstania i wyrażenie wdzięczności za Boże Miłosierdzie jakie dokonało się w Dziele Odkupienia. Podkreśli to fakt, że Warsztaty zakończą się uroczystą Mszą Świętą w łódzkiej katedrze w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W programie także konferencja o znaczeniu muzyki w liturgii oraz nabożeństwo Drogi Światła.
Formularz zgłoszeniowy oraz więcej szczegółowych informacji znajduje się na naszej stronie internetowej:  www.lodz.dominikanie.pl/kontakt/warsztaty
Wydarzenie na Facebooku pod nazwą WML „Miłosierdzia pragnę” u Łódzkich Dominikanów
Przyjmowanie zgłoszeń od 20.03. do 13.04. wstecz

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook