PYTAKI - Czas na Prezent

(fot. Rodzina Sulejów)

Dzisiaj jest dzień mamy, 1 czerwca będzie dzień dziecka. Jak świętujemy te dni, jak je spędzamy? My proponujemy ciekawie i wartościowo spędzony czas na każdy świąteczny dzień, czy to w dniu mamy, taty, czy właśnie w dniu dziecka, w którym cała rodzina może się spotkać i pobyć razem. Porozmawiać ze sobą, wysłuchać swoich potrzeb, pragnień i marzeń. A dzięki temu lepiej się poznać, zbliżyć do siebie i umocnić więź.


Bo Pytaki są dla rodziny. Dla czterolatków, nastolatków, dla rodziców i dla dziadków. Wymyśliła i stworzyła je Aleksandra Sulej. Mama trójki dziewczynek. Wraz z mężem ukończyła Studium Życia Rodzinnego. Współprowadzi kursy przedmałżeńskie oraz warsztaty rozwoju osobowego dla kobiet PrzystańDlaSerca.pl. O powodach jej powstania i o tym, co ją inspirowało opowiada, w krótkim filmie, gdzie wraz ze swoją najbliższą rodziną i kuzynami bawią się przy Pytakach.

 

Pytakowa społeczność


Wokół gry zbudowała się już społeczność. "Wiele osób, które grały w gronie swoich rodzin w Pytaki pisze do nas na adres mailowy zamieszczony w grze i dzieli się z nami swoim doświadczeniem. Te kilka zdań, a czasem całe opowiadania są dla nas jedną z najradośniejszych nagród za naszą pracę włożoną w rozwój tego unikalnego projektu" - mówią twórcy i wydawcy gry. Dla niektórych przygoda z Pytakami nie kończy się na samej rozgrywce. Część osób śledzi tematy ciekawe, zabawne i ważne dla rodziny promowane przez Pytaki na oficjalnym fanpega’u projektu.

 

Pytaki "świetnie się prezentują"


"Gry to moja pasja. Lubię w nie grać, lubię je tworzyć i lubię otwierać nowo zakupione pudełka z grami. Dla mnie to ważne, że PYTAKI świetnie się prezentują, łącząc w sobie bardzo pozytywny przekaz wartości rodzinnych z wysoką jakością edycji" - rekomenduje Karol Madaj, projektant wielu gier planszowych, w tym kultowej "Kolejki".


O niezwykłej rodzinnej grze Pytaki pisaliśmy już wcześniej przy okazji premier kolejnych wydań. Portal Deon.pl objął patronat medialny nad tym cennym projektem.


Obecnie dostępne jest wydanie trzecie rozszerzone. Pytaki można kupić bezpośrednio poprzez stronę www.Pytaki.pl w cenie 79zł.
Wydawcy piszą tam, że Pytaki to świąteczny czas dla rodziny - na co dzień. Wspólnie spędzony czas, przyjemna zabawa, rozmowa i budowanie więzi - w prezencie.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

6

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?