Zacznij wreszcie żyć teraźniejszością!

(fot. shutterstock.com)

Podczas koncertu młody mężczyzna zwrócił uwagę na ładną młodą kobietę, która siedziała dwa rzędy przed nim i z zachwytem wsłuchiwała się w muzykę. Od tej chwili wpatrywał się już tylko w nią. Tego wieczoru młody mężczyzna zakochał się w owej pięknej kobiecie na amen.


W następnych miesiącach starał się z rosnącą rozpaczą o spotkanie z ukochaną, ale wszystkie jego zabiegi były odrzucane. W końcu jednak uległa i wyraziła zgodę na spotkanie z nim pod bankiem przy parkowej fontannie.


Tak oto pięknego letniego dnia siedzieli razem na parkowej ławce. Będąc u celu swoich pragnień, mężczyzna sięgnął do kieszeni i wyjął plik listów, które pisał do ukochanej w ostatnich miesiącach. Z powodu jej nieprzychylnej postawy nie ważył się ich wysyłać. Ale teraz mógł jej przecież wszystko powiedzieć, co mu leżało na sercu. I tak czytał jej godzina za godziną swoje listy pełne piekącego bólu, gorącego pragnienia i palącej tęsknoty.


- Ależ z ciebie idiota - powiedziała wreszcie młoda kobieta. - Już wiele godzin czytasz mi swoje listy i mówisz o swojej tęsknocie za mną. Jesteś pogrążony w spisanych kiedyś wyznaniach swego serca, gdy ja tymczasem siedzę obok ciebie.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.45

Liczba głosów:

56

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

CzarnySzymon 07:36:47 | 2015-11-06
Po czym wstała i poszła i już się więcej nie spotkali.

Oceń 8 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?