Domowy budżet musi się domykać - cz. 1

Niestety nie możemy ich wydrukować i nie każdy z nas okaże się szczęściarzem, który wygra miliony, biorąc udział w loterii. Są jednak sposoby na poprawienie sytuacji w domowym budżecie. Zachęcamy do obejrzenia filmów, które podpowiedzą jak usprawnić zarządzanie rodzinnymi finansami. Przedstawiamy filmy z serii: Dekalog zarządzania budżetem domowym.

 

Podstawową zasadą planowania budżetu domowego jest zrównoważenie wpływów i wydatków w taki sposób, by te drugie nie przeważyły pierwszych.


Oczywiście, nie znaczy to, że każdy miesiąc musi się "domykać". Zwłaszcza osoby prowadzące działalność gospodarczą czy wykonujące wolne zawody są świadome tego, że bywają zarówno okresy tłuste, jak i chude.

 

Wydatki również rzadko rozkładają się tak samo w każdym miesiącu. Okresowo może się udawać odłożyć część zarobionych pieniędzy, a czasem koniecznością może być posiłkowanie się kredytem. Jednak w dłuższym okresie wpływy do domowego budżetu muszą być nie mniejsze od wydatków.

 

Obejrzyj!!!

 

 

 

Więcej na: http://rodzinareceptanakryzys.pl/


Materiał przygotowany na podstawie poradnika: Rodzina receptą na kryzys. Pobierz bezpłatny poradnik: http://www.dzienzycia.pl/poradnik.html

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Maria 17:41:08 | 2012-11-30
super film, widziałam już wszystkie 10. Dzieki! Rewelacja.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?