Jaki jest optymalny czas chodzenia ze sobą?

W związku dużo zależy od czasu. Zwykle to kobieta nie może doczekać się ślubu, ale bywa też odwrotnie. Ile powinien trwać czas "chodzenia ze sobą"? Podpowiadają Monika i Marcin Gomułkowie.

 

Dlaczego długość tego czasu jest wbrew pozorom kluczowa? Co należy brać pod uwagę, podejmując decyzję o małżeństwie? Posłuchajcie:

 

 

5 błędów tych, co marzą o związku 

 

Bywa, że kiedy kobieta, która chciałaby "kogoś mieć", zostaje zaproszona na randkę, od razu się zakochuje. Nie widzi w mężczyźnie ani jednej wady i wybiera go. To błąd numer 1. Jakie są kolejne?

 

Co jeszcze osoby, które pragną miłości, małżeństwa, zostania mężem albo żoną mogą nieświadomie robić źle? Istnieje sposób na uwolnienie się od nieprzemyślanych zachowań? Posłuchajcie i sprawdźcie, jak jest u was:

 

 

Gotowi na zmiany? 

 

Monika i Marcin Gomułkowie - małżeństwo z Torunia. Nieustannie zakochani i codziennie uśmiechnięci rodzice Adasia. Ich ślubne wideo wyświetlono prawie milion razy. Dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem życia w rodzinie, publikując treści w sieci. Autorzy bloga początekwieczności.com

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

bbbraf 10:57:30 | 2017-10-13
W zwiazku z kontynuowaniem tematu  poznawania , chodzenia , narzeczeństwa itd. mam pytanie do Państwa Gomułków . Kiedy otrzymam odpowiedź na zadane jeż wczesniej pytanie do jednego z odcinków cyklu porad jak zawierać zwiazki ?

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook