Jak spotkać żonę? Gdzie szukać męża? [WIDEO]

Ona - Kujawianka, on - Ślązak. Poznali się w kolejce do francuskiej toalety. "Trzeba wyjść z domu" - przekonują Monika i Marcin Gomułkowie. Co jeszcze może okazać się kluczowe?

 

Co robić, żeby szanse na spotkanie miłości życia pojawiały się absolutnie wszędzie? Czy dobrego kandydata na męża można spotkać tylko w miejscach związnych z Kościołem? Jak sobie poradzić, jeśli relacje z przeszłości wywołały w nas żal i rozgoryczenie? 

 

Posłuchajcie o radach Moniki i Marcina, a potem wybrane wprowadźcie w swoje życie:

 

 

Gotowi na zmiany? 

 

Już za tydzień na DEON.pl kolejny film, w którym Monika i Marcin Gomułkowie opowiedzą o błędach popełnianych przez osoby, które nie są w związkach, a bardzo o tym marzą.

 

Monika i Marcin Gomułkowie - małżeństwo z Torunia. Nieustannie zakochani i codziennie uśmiechnięci rodzice Adasia. Ich ślubne wideo wyświetlono prawie milion razy. Dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem życia w rodzinie, publikując treści w sieci. Autorzy bloga początekwieczności.com

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.8

Liczba głosów:

30

 

 

Komentarze użytkowników (3)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

andrzej_a 18:53:01 | 2018-06-13
Nie ma się co oszukiwać, iż jedynie wybrani otrzymują od Boga takie szczególne dary jak ta para.
Widać to już na początku ich wspólnej drogi życia.
https://www.youtube.com/watch?v=S-LozN9Guvo

Oczywiście że wielu by też takie dary chciało, ale przecież nie każdy otrzymuje dar ponownego życia (po utraceniu tego tutaj), nie każdy też otrzymuje dar proroctwa, nie każdy otrzymuje dar uzdrawiania, a właściwie pośredniczenia lub współuczestniczenia w tym darze.

Darów jest wiele trzeba jedynie odnaleźć swój. I to jest dopiero wyzwanie życia, aby dar odnaleźć i jeszcze przyjąć, bo nie każdy dar jest "fajny" z naszej ludzkiej perspektywy.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

mackoraw 22:23:52 | 2017-09-07
W tym momencie moja przygoda z portalem deon.pl się kończy. Jak można być tak naiwnym i publikować filmiki ludzi bez sprawdzenia. Radzę pooglądać komentarze pod filmikami na YouTube. Internauci pytają czy Ci Państwo są za kompletnym zakazem aborcji. Państwo z uporem maniaka unikają odpowiedzi. Nie będę wchodził na portal który promuje letnich katolików

Oceń 2 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

bbbraf 11:51:27 | 2017-08-25
Ja poproszę o odpowiedź Państwo Gomułków , co mi radzę ....
Kiedyś już zadałem pytanie na jednym z ich odcinków .
Pozdrawiam

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook