Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić?

2ryby
(fot. tropical.pete / flickr.com)

Kto wymyślił "wolne związki"? Mężczyźni bojący się odpowiedzialności? A może również kobiety dołożył swoje pięć groszy? Jak to naprawdę jest? Dlaczego mężczyźni tak boją się małżeństwa?

 

Krótko i treściwie dr Jacek Pulikowski, który nie boi się odpowiedzieć na to trudne pytanie. Jednocześnie pokazuje drogę, która prowadzi  do prawdziwego rozwoju i pełnego szczęścia mężczyzny.

 

Warto posłuchać życiowego mężczyzny.

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.55

Liczba głosów:

22

 

 

Komentarze użytkowników (52)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~Ewa 12:04:46 | 2015-05-04
Gdyby mężczyźni po skończeniu szkoły czy studiów znaleźli stałą ciekawą prace - to napewnio nauczyli by sie odpowiedzialności. Bezrobotny niestety nie jest w stanie się tego nauczyć. A ci bardziej odpowiedzialni już wyjechali z naszego kraju i tam założyli rodziny.

Oceń 2 12 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~rembajł[email protected] 11:50:24 | 2015-05-04
Kobiety to głupie ******** i tyle na temat:)

Oceń 10 4 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~pablo999 18:53:50 | 2014-11-17
ten facet w tym filmie powyżej sam jest nieporadny bo nawet nie umie się ogolić tylko zgrywa jakiegos uczonego żyda. Co w tym złego że mamusia jest zatroskana to wcale nie znaczy że mężczyzna jest niedojrzały, bo są i tacy którzy przez chorobę lub ludzie ich takich uczynili i sie nie żenią (patrz Ewangelia). Nawet czsem jest sytuacja, że mężczyzna jest wykształcony a pracy nie ma więc jak się ma usamodzielnić, może orać pole u rodziców, prać sobie gacie bo to nic trudnego, nawet jeśli mamusi zatroskanej zabraknie poradzi sobie. Tylko dlaczego ten gość podszywa to wszystko pod małżeństwo wrzucając wszystkich do jednego wora. Uważam że to jest bardzo niekompetentny filmik i świadczy o ludzkiej głupocie. Ktoś kto takie rzeczy i sondy wygaduję jak w powyższym fimię sam na siebie zsyła krytykę więc nie wiem czemu by to miało służyć (zwiększeniu liczby urodzeń?) według dr Jacka na to by wyglądało. Moja rada :"Nie sądzcie a nie będziecie sądzeni" więc panie dr. niechże sie pan trochę zreflektuje na miły Bóg....

Oceń 10 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Nm 05:50:47 | 2014-11-17
Duch Św zapłodnił Matkę Boska ale o małzeństwie jakoś nigdy nie wspomniał . Przykład poszedł z góry.

Oceń 10 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~rmitx1t softly 04:29:26 | 2014-11-17
Bo Baby gnoją facetów, bo ciąglę chodzą nadosąne i pełne postawy roszczerniowej, bo wiecznie odmawiają ciepła uczucia, współżycia, spędzania wspólnego czasu, zwłaszcza jeśli na świecie jest dziecko to nic poza dzieckiem i czucbkiem swojego nosa nie widzą. Wieczne krytykanctki, malwesrastnki, emocjonalne terrorystki, kupczące wszystkim za pieniądzę i doraźną korzyść. Baby są fałszywe, obłudne, zakłamane, mają rozdmuchanego ego i jedyna co potrafią to wiecznie deprecjonować mężczyznc - to jedyna metoda kontroli poprzez umniejszanie i gnojenie. Dlatego faceci nie chcą sie rzenić. Proste, bardzo proste. Większość Bab takich jest. Kto jest w odpowiednim wieku i swoje przeżył z wiecej niż jedną i zna więcej niż matkę to wie o co chodzi. Powiedzenie gdzie diabłem nie może tam babe pośle nie wzięło się z powietrza. Kościoł i duchowni robią bardzo wiele dobrego sterujac umysłami kobiet, żeby ratować małżeńśtwa bo tak na 90% to wina po stronie kobiet za rozpad. Panowie którzą mają coś więcej niż mleko pod nosem więdzą w czym rzecz. Pozdrawiam myślących a nie tylko tych co powtarzając po kobietach ze mężczyźni są słabi, bo to emocjonalne gierki kobiet. Prawda Was/Nas wyzwoli i jest ona zupełnie inna niz to się lansuje. Z Panem Bogiem.

Oceń 26 8 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~gość 14:17:56 | 2014-06-15
Dlaczego młodym ludziom nie stworzy się możliwości uczestniczenia np. w naukach na temat: jak wybierać osobę na całe życie, jak sprawdzić słodkie deklaracje, do czego się zobowiązujemy w prawie cywilnym i kanonicznym, jakie będą dla nas konsekwencje jak się nam nie uda, dlaczego nie ma możliwości uprzedniego badania psychologicznego (czyż wstyd rozwodu nie jest większy?). Pytam DLACZEGO? Czy to brak pieniędzy (rozwód a tym bardziej unieważnienie bardzo drogo kosztuje), czy brak odpowiednich osób do prowadzenia przygotowań, czy może brak nam dobrych psychologów? To że młodzi ludzie mają „burzę hormonów”, zmienne emocje i niestałe decyzje, to normalne w ich wieku i tak było zawsze. Ale dlaczego osoby związane z tym problemem nie potrafią w mądry sposób przestrzec i przygotować aby nie dochodziło do niszczenia związków, tylko wolą później w roli specjalistów naprawiać problemy (najlepiej w swoich gabinetach, co również nie jest tanie). Pytam DLACZEGO???

Oceń 15 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Maciek 19:48:17 | 2014-05-31
Wydaje mi się, że prawdziwe małżeństwo to Miłość, nie będzie jej tam gdzie są warunki, kryteria , które musi spełniać narzeczony/narzeczona.   Dziewczyny wiele zbędnych rzeczy wymagają od swoich wymarzonych chłopaków, a chłopcy wymagają od siebie jeszcze więcej zbędnych rzeczy.  Zastanawiam się czy do Miłości jest potrzebne aby narzeczeni mieli wyższe wykształcenie, byli z dobrych rodzin ,inteligentni ,  ujmujący,  atrakcyjni i dobrze rokujący zawodowo i finansowo. 
Jestem pewien, że do Miłości  potrzeba Przyjaźni, resztę można zawierzyć.

Oceń 11 5 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~adwokat 19:29:49 | 2014-05-26
Strach mężczyzn może być czasem całkowicie usprawiedliwiony. Polecam zapoznanie się jak wyglądają sprawy rozwodowe, jak sędziny na wydziałach rodzinnych dyskryminują mężczyzn. Porozmawiajcie z rozwodnikami, którzy starali się stworzyć dobrą i przykładną rodzinę. Pokrzywdzony niesprawiedliwie przez sąd mężczyzna będzie do końca życia przestrzegał młodszych kolegów i zalecał ostrożność. Jest to normalne zachowanie a przede wszystkim ODPOWIEDZIALNE!!!!

Oceń 21 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Janek 14:06:54 | 2014-05-25
Myślę, że mężczyźni nie chcą się żenić z prostego powodu - nie są w pełni mężczyznami i nie potrafią swojej męskości odkryć. Zapraszam na dyskusję o tym na www.operator-paramedyk.pl .

Oceń 6 21 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Auge 00:35:15 | 2014-05-22
W życiu chodzi o to, aby być szcześliwym a nie "odpowiedzialnym". Z całym szacunkiem ale nie chciałbym brać na swoje barki tyle cieżarów, by pod koniec życia być takim sztywnym i wymiętym życiem gościem jak pan doktor ;) Życie jest jedno. Jeśli zaś chodzi o żale kobiet jak to nie mogą "prawdziwego mężczyzny" znaleźć to mogę tylko powiedzieć, że małżeństwa są drogie panie dla was, nie dla nas - więc trudności z waszym szukaniem to nie nasz problem ;)

Oceń 18 21 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook