Czy mężczyzna powinien być "tatusiem"?

2ryby

Mężczyzna - ojciec rodziny - powinien być tatusiem. To jedna z trudniejszych funkcji mężczyzny - być ciepłym i dbającym o relacje z dziećmi, jak i z ich mamą. Tata musi umieć wejść w świat dziecka - leczyć chorego misia, przytulić płaczącego malucha, który nabił guza, przegrał mecz, czy został odtrącony przez rówieśników. Przytulić też wracającego do domu pijanego czy naćpanego syna.

 


Ale najważniejsze, co tatuś może dać swoim dzieciom, to uczciwie, wiernie, dozgonnie, kochać ich matkę. Dlaczego?

 

Radzi dr Jacek Pulikowski - mąż, ojciec, wykładowca akademicki, świetny mówca. Wyliczać tak można długo. Najważniejsze jednak, że zakochany. W swojej żonie, rodzinie, pracy. Człowiek z pasją. Tą ostatnią jest zwyczajna pomoc w przezwyciężaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej.

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.33

Liczba głosów:

15

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~pola 17:17:05 | 2014-02-01
A moj maz ma tylko swoją pracę , swoje zainteresesowania. Przychodzi z pracy zajmuje sie tylko swoimi sprawami, zawsze tylko on i jego sprawy są najważniejsze. Ani z jednym ani z drugim dzieckiem nigdy sie nie bawil. Mnie tez nie szanuje. Kiedys myslalam ze to sie skonczy , ze sie zmieni, teraz już wiem , że nigdy to się już nie zmieni. Nie chcę już żyć z takim człowiekiem, co ja mam zrobić. 

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Radek 19:08:17 | 2014-01-28
Ale poza tym wypowiedź bardzo wartościowa.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Radek 19:05:02 | 2014-01-28
Ten pan jest doktorem inżynierem nauk technicznych, a nie nauk o rodzinie, więc proszę tu nie szermować jego tytułem, bo to nadużycie.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~danka 17:01:08 | 2014-01-28
Zgadzam się z dr Pulikowskim.Ważne lecz nie najważniejsze jest wejście męża,ojca w świat dziecka,przytulić nawet naćpanego syna.Najważniejsze w roli tatusia jest to aby on kochał i szanowal mamusię.Dzieci na to czekają.Jeśli nie ma tej miłosci dzieci na to się patrzą i żyją mało radośni.Koniec,końcem biorą z tatusia nieudacznika przykład i stają się takimi samymi w swoich rodzinach.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook