"Wiem, że za 3 tygodnie stracę włosy, chorobę traktuję jak zadanie"

(fot. prywatne archiwum Janiny Ochojskiej)

- Może powiedzą: ma raka, nie będziemy na nią głosować, a może: rak jest uleczalny, to nie ma znaczenia - mówi Janina Ochojska i opowiada o swoim kandydowaniu do Parlamentu Europejskiego wbrew trudnym okolicznościom.

 

"Choruję na raka piersi". Janina Ochojska podzieliła się ostatnio bardzo smutną wiadomością. O diagnozie dowiedziała się kilka dni temu. "Nie badałam się przez trzy lata" - powiedziała założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej w filmie opublikowanym na Twitterze. "Apeluję do wszystkich kobiet, aby badały się jak najczęściej". Zobacz nagranie >>

 

W święta wypoczęłam, teraz - do roboty! 

 

W rozmowie dla tvn24 mówi, że czuje, iż podoła obowiązkom i nowym wyzwaniom, a jeśli tak się nie stanie, zrezygnuje. Informacją o nowotworze podzieliła publicznie tylko ze względu na kandydowanie do Parlamentu Europejskiego, chciała być uczciwa. Nie wie, jaki wpływ ta wiadomość będzie miała na potencjalnych głosujących.

 

- Może powiedzą: ma raka, nie będziemy na nią głosować, a może: rak jest uleczalny, to nie ma znaczenia - mówi pani Janina. - W święta wypoczęłam i spędziłam je z przyjaciółmi, a teraz - do roboty!

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

20

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

MR 18:14:49 | 2019-04-27
Boże wspieraj.

Oceń 15 5 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?