Co odpowiada Bóg, kiedy pytasz: gdzie są Twoje cuda w moim życiu?

- Jeśli masz takie pytanie, to wiedz, że takie samo miał Gedeon, kiedy Bóg go powoływał. Posłuchaj, co odpowiada Bóg - mówi Agata Wartak.

 

 

 

 

 

 

Jezus nigdy nie powiedział Ojcu: "Trzy lata służby? Nie wyrobię się!". Skąd czerpać siły, kiedy nie dajesz rady?

 

Są dni, gdy wydaje ci się, że twoja bateria jest wyczerpana. Zielona ikonka zamienia się na pomarańczową, a potem na czerwoną. Chcesz założyć firmę, zacząć nowy projekt, lepiej się odżywiać, uprawiać sport, ale czujesz, że nie dasz rady. Jest na to sposób. 

 

Agata wyjaśnia, co znaczy życie w obfitości i przypomina o tajemnicy "zakrytej od wieków", którą zdradza nam święty Paweł. Wspomina świętego Patryka i świętego Dionizego oraz jedną z historii opowiedzianą w bajce "Król Lew". Posłuchajcie:

 

 

Posłuchaj też: Jak przyjąć Ducha Świętego? »

 

Agata Wartak - z wykształcenia psycholog, z zawodu kierownik produktu w międzynarodowej firmie i współtwórczyni marki odzieżowej Holystic. Z powołania liderka warszawskiej wspólnoty Formacja Transformacja. Dąży do głębszego poznania Boga, doświadczając Jego rzeczywistości - znaków, cudów i uzdrowień - w swoim życiu i w życiu ludzi, których spotyka. Mówi o sobie "dziewczyna Jezusa"

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.43

Liczba głosów:

7

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook