Nie miałam nic. Dziś niczego się nie boję

Pierwszy konwój wyjechał do Sarajewa, bo uwierzyłam, że to możliwe. Mając to doświadczenie, nie boję się, że zabraknie nam pieniędzy, albo że będę jeszcze bardziej niepełnosprawna.

 

Janina Ochojska to polska działaczka humanitarna, założycielka i szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, astronom. Dzieciństwo spędziła w szpitalach i zakładach rehabilitacji. Przeszła kilkanaście operacji, całe życie porusza się o kulach.

 

Mimo to stworzyła Polską Akcję Humanitarną. Organizacja jako jedyna w Polsce ma certyfikat ONZ, a w ciągu 25 lat działalności pomogła milionom ludzi na całym świecie. W krótkim nagraniu opowiada, o jakie "coś więcej" chodzi w jej życiu.

 

 

W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ >>

 

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

 

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia. 

 

W czasie pierwszego spotkania naszymi gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska i Włodek Markowicz.

 

 

Jeśli chcecie dołączyć do Janiny Ochojskiej i Polskiej Akcji Humanitarnej, to TUTAJ znajdziecie, jak to zrobić >>

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Adam80 07:43:15 | 2017-10-27
Zaczynacie promować osoby nie mające nic wspólnego z chrześcijaństwem, Pani Ochojska może robi dobre rzeczy ale osoby, które są za granicą dobrze wiedzą jak jest. Do Syrii nawet nie miała zamiaru wjechać, tylko caritas wjechał, zanim napiszecie o kimś artykuł rzetelnie sprawdźcie jakie dana osoba ma poglądy. Bo mieliście już wtopę  z Kardynałem Nyczem czy choćby Pieronkiem a to osoby niezwiązane z chrześcijaństwem, nie liczą tego że tam tylko pracują.

Oceń 2 13 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~deon 07:43:14 | 2017-10-27
Pierwszy konwój wyjechał do Sarajewa, bo uwierzyłam, że to możliwe. Mając to doświadczenie, nie boję się, że zabraknie nam pieniędzy, albo że będę jeszcze bardziej niepełnosprawna.
więcej

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?