Pomyśl, co zrobisz, jak wygrasz 10 milionów w totka

- Zastanów się, czy twoją motywacją jest miłość, czy chrześcijaństwo zapewnia ci bezpieczeństwo? Jeśli idziesz za Jezusem, nie możesz zamknąć się w okopach - mówi Grzegorz Kramer SJ.

 

Ćwiczenie z wyobrażaniem sobie wygranej w totolotka pomaga sprawdzić, jaką mamy motywację do tego, co robimy i czym żyjemy. Warto sobie je co jakiś czas robić.

 

- Moje życie toczy się w konkretnym konteście i Bóg zaprasza mnie do szukania Go tu i teraz. Nie pytam Go, dlaczego wsadził mnie w jakąś historię, moim zadaniem jest znalezienie w niej Jego. Posłuchajcie, o jakie "coś więcej" chodzi w życiu ojca Grzegorza Kramera:

 

 

W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ >>

 

 

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

 

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia. 

 

W czasie naszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

 

 

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

 

Zobacz też: Jak rzucić wszystko, wyjechać na Kubę i zamieszkać w slumsach? >>

 

Grzegorz Kramer - jezuita, proboszcz, bloger. Twierdzi, że Bóg jest dobry i że da się za to zabić. Po jego medialnych wypowiedziach zwykle rozlewa się morze "katohejtu". Autor "Męskiego serca. Z dziennika banity", "Bóg jest dobry" i współautor książki "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani"

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.4

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

jagoda.jagodka.malina 04:01:01 | 2018-05-17
https://www.youtube.com/watch?v=jKTR1iF_Mc0

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

MR 18:02:01 | 2018-05-16
To kapitalne zdanie " nie pytam Go dlaczego wsadził mnie w jakąś historię, tylko zadaniem jest znalezienie Jego w niej".

Oceń Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook