W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ

(fot. aj)

Ruszamy z nowym projektem. Takim, w którym będzie przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.  

 

Nie ma się co oszukiwać. Na co dzień funkcjonujemy w rzeczywistości, która często zmusza nas do koszmarnie szybkiego działania. Ciągle brakuje nam czasu. Bo w pracy trzeba uzyskać maksymalne wyniki, bo w domu jest tyle do zrobienia, że nie wiemy od czego zacząć, bo ze wszystkich stron jesteśmy przekonywani do tego, że musimy każdego dnia osiągnąć jeszcze więcej i jeszcze wyżej stawiać sobie poprzeczkę, żeby być naprawdę szczęśliwymi.

 

No i jeszcze ten Internet. Kiedy już mamy wolną chwilę, chcemy odpocząć, przeczytać albo posłuchać czegoś ciekawego, to jesteśmy zalewani informacjami i materiałami, które robią nam jeszcze większą sieczkę w głowie i sprawiają, że ślizgamy się po powierzchni.

 

Ale gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś tu nie gra. Patrzymy na świat dookoła, na samych siebie i podskórnie czujemy, że życie nie może kończyć się na nieustannej gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co.

 

Czujecie o co chodzi? Prawda?

 

My też to czujemy. I nie do końca się nam to podoba. Ale nie mamy zamiaru narzekać i jęczeć. Dlatego ruszamy z nowym projektem. Takim, w którym będzie przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.  

 

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ". Naszymi gośćmi będą:

 

  • Janina Ochojska - działaczka humanitarna, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej

 

 

 

  • s. Anna Bałchan - siostra zakonna, prowadzi Stowarzyszenie "Po MOC", które pomaga kobietom i dzieciom dotkniętym przemocą, ofiarom współczesnych form niewolnictwa oraz ich rodzinom

 

 

 

  • Włodek Markowicz - vloger, twórca filmów internetowych, autor książki "Kropki"

 

 

 

Trzy inspirujące osoby. Każda z nich przez 15 minut będzie nas przekonywać, że w życiu warto widzieć #COŚWIĘCEJ niż czubek własnego nosa, że w życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ niż o nieustanną samorealizację i że jeśli uda nam się zobaczyć #COŚWIĘCEJ, to odkryjemy rzeczywistości, o których nam się wcześniej nawet nie marzyło. A na koniec będzie też czas na zadawanie pytań i spokojną rozmowę.

 

Spotkanie odbędzie się 18 września (poniedziałek), o godzinie 18:00, przy ul. Kopernika 26, w Studiu Inigo, w Krakowie. Będzie można wziąć w nim udział za okazaniem zaproszenia.

 

JAK ZDOBYĆ ZAPROSZENIE?

 

1) Wyślij e-mail na adres coswiecej[at]deon.pl ([email protected])

 

2) Po uzyskaniu potwierdzenia odbierz zaproszenie w księgarni wydawnictwa WAM, przy ul. Kopernika 26 w Krakowie

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.33

Liczba głosów:

12

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?