Komentarze Komentarze

Efekt Sekielskiego: telefony ze zgłoszeniami dzwoniły trzykrotnie częściej niż zwykle

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-05-16 14:42:44
Pierwszy dyżur po emisji filmu odbył się we wtorek. Telefon urywał się od nowych połączeń. "Przed nami fala ujawnień".
więcej
Ilość wiadomości: 234
2019-05-16 14:42:45
"""Dzwonią do nas ludzie z różnych części Polski. Najczęściej kobiety. Najczęściej ze sprawami przedawnionymi z punktu widzenia prawa państwowego,"""

Dlaczego ci ludzie czekają aż sprawa się przedawni? Może to nie jest walka z pedofilią, tylko plucie z góry na przechodzących ludzi. Przecież przez te ostatnie dwadzieścia pięć lat proceder powinien wyglądać jeszcze gorzej jak wcześniej. To dlaczego starych spraw jest tak dużo, a zagrożonych karą prawie nie ma?  Problem jest w tym, że to podpada pod śledztwo.  Starych spraw nikt nie będzie sprawdzał, bo się przedawniły. Stąd taka dysproporcja. Plucie nie jest zagrożone śledztwem.
Ilość wiadomości: 107
2019-05-16 15:36:21
Dziś każdy sobie przypomina, że był molestowany przez księdza, a rodzice lub dziadkowie ukrywali Żydów w czasie wojny. Takie czasy.
Ilość wiadomości: 943
2019-05-16 21:08:28
Brawo za wprowadzanie napięcia: telefony dzwoniły trzykrotnie częściej - całe 9 przypadków z całej Polski i to przez nie wiedomo ile lat. A fundacja "Nie lękajcie się" 45 - na manifestacjach też mają zawsze dużo więcej niż podaje policja. Ponad 100 maili, boi się otworzyć. Odwagi! Ja też na słuzbowy adres w pracy dostaję dużo spamu. Nie otwierał skrzynki, ale wie, że to wszystko "historie". Wierzy ktoś w te banialuki? Trochę powagi, bo problem jest poważny, a ktoś tu znowu histerycznie robi propagandę i wodę z mózgu.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook