Komentarze Komentarze

Ksiądz po obejrzeniu filmu Sekielskiego: biorę różaniec i pomodlę się za ofiary

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-05-15 22:49:33
"Każdy taki przypadek, jak ukazany w filmie, woła o pomstę do nieba. (...) Panu Tomaszowi Sekielskiemu chciałem podziękować za ten film, bo pozwala spojrzeć na to wszystko z perspektywy ofiar" - podkreśla.
więcej
Ilość wiadomości: 964
2019-05-15 22:49:33
Brawo księże, to najlepsza odpowiedź - modlitwa. Ale nie zgodzę się z podziękowaniami dla Sekielskiego. Zbyt wiele w tym filmie jest manipulacji, chwytów propagandowych i spory brak zwykłej rzetelności dziennikarskiej. A przez to słoma podstępu wychodzi z butów autora. Tego nie da się ukryć. Problem jak najbardziej ważny. Przypominam zasadę moralną, którą niedawno przywołałem w kontekście groźby (nie boję się nazwać to szantażem) nauczycieli wobec uczniów: CEL NIE UŚWIĘCA ŚRODKÓW. Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=pU2uY_3qHbA
Ilość wiadomości: 108
Odpowiedź do: Tadeusz_25 | 2019-05-16 06:55:06
Wielka jest nienawiść w Tobie a ''Prawdy'' nie posiadasz.
''14 Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie,
a przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne,
i już ich nie znajdą.''

Ty żyjesz pożądliwością swojego ciała fizycznego:

''19 5 Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie, 20 uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, 21 zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem: ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają, królestwa Bożego nie odziedziczą.''

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook