Komentarze Komentarze

Po projekcji filmu "Tylko nie mów nikomu" prokuratura zbada sprawę ks. Jana A.

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-05-15 16:20:55
Prokuratura Okręgowa w Kielcach zbada sprawę byłego proboszcza w świętokrzyskiej Topoli, księdza Jana A. W opublikowanym w sobotę filmie "Tylko nie mów nikomu" kapłan przyznał się do wykorzystywania nieletnich dziewczynek.
więcej
Ilość wiadomości: 232
2019-05-15 16:20:56
No i ci, którzy boga widzieli w sutannie, mają teraz poważny problem. Będą teraz swojego boga strącać ze swiecznika. A w tym wszystkim chodzi o coś zupełnie innego. Chodzi im o to żeby Jezusa zakopać na amen. Radzę więc wszystkim poszukać prawdziwego Boga. Nie dajcie się uwieść żydowskiej propagandzie. Wszyscy jesteśmy winni. Ten jadowity gad zatruł nas swoim jadem i oślepił. Przekonał, że czarne jest białe i nikt nie protestował, chociaż wielu widziało zło. Sami umieszczali się na ołtarzach i kazali całować swoje kości. Czy chrześcijaństwo przeżyje tak spektakularny upadek bogów? Ja nie mam problemu, bo czciłem Mojego Boga w Komunii świętej. Ten nigdy nie zawiedzie.
Ilość wiadomości: 232
2019-05-15 16:30:14
Te trzydzieści dwa lata, to jest dość ciekawa kwestia. Czyżby pedofil przestał być pedofilem i już później nie dopuszczał się takich czynów?
A te pozostałe przypadki z tego filmu, to też sprzed ponad dwudziestu pięciu lat i są przedawnione? Może to wszystko jest szyte zbyt grubymi nićmi?

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook