Komentarze Komentarze

To sposób złego ducha, żeby wejść do twojego serca i cię osłabić. Nie daj się

Autor Wiadomość
deon
Gość
2019-04-10 22:41:15
To wszystko ma wspólny mianownik: kiedy patrzę w lustro albo z kimś rozmawiam i przypomnę sobie o tym - wtedy dochodzę do wniosku, że jest ze mną źle, a przynajmniej mogłoby być lepiej. A to oznacza brak akceptacji siebie, czyli problem. Bardzo bolesny. I na tym się nie kończy. Bo jest to również furtka, przez którą zły duch może łatwo wejść do twego serca i bardzo cię osłabić.
więcej
Ilość wiadomości: 1334
2019-04-10 22:41:16
Czy ten artykuł nie jest aby przykładem na wpływy pentekostalizacji, przed którą przestrzega m. innymi bp Czaja? (W równoległym artykule na deonie) 
Nie podoba mi się to dziwne psychologizowanie zachęcające do skupienia się na sobie, oczekiwanie, że Bóg sprawi, że zaakceptujemy siebie. Do tego dziwne stwierdzenie, że jesli nie podoba nam się własny nos, to oznacza to, ze otworzyliśmy furtkę przez którą przeniknął zły duch. Modląc się mamy skupiać się na swoich uczuciach, emocjach?
Toż to wszystko wygląda na przykład wpływów owej  pentekostalizacji, czyli wpływów zielonoświątkowych.
Ilość wiadomości: 4
2019-04-11 08:21:57
Tyle razy, zewsząd słyszę i czytam, żeby pokochać swoje słabości. Tyle razy wiem to i czuję. I za każdym razem o tym zapominam. To bardzo, bardzo trudne.
Dziękuję Duchowi Św., że wciąż mi o tym przypomina.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook