Komentarze Komentarze

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" o decyzji biskupa ws. ks. Wojciecha Lemańskiego

Autor Wiadomość
deon
Gość
2018-07-12 21:24:18
"Ks. Lemańskiemu sporo można zarzucić ale z podziwem trzeba spojrzeć na próbę, jaką przeszedł" - napisał Tomasz Krzyżak.
więcej
Ilość wiadomości: 64
2018-07-12 21:24:19
Ryś, Gużyński, Lemański. Nieszczęsna Łódź staje się wysypiskiem polskiego Kościoła...
Ilość wiadomości: 4
Odpowiedź do: Lach | 2018-07-12 22:03:12
Gdzie w powyższym komentarzu miłość bliźniego swego ?
Proponuję Panu popracowanie nad nią, pozdrawiam.
Ilość wiadomości: 15
2018-07-12 22:10:40
Kariera ks Lemańskiego może przyspieszyć , wystarczy słówko lub dwa od abp Rysia do kardynała Krajewskiego i myk mamy z księdza który "próbę przeszedł" biskupa Lemańskiego a potem kto wie może kapelusz kardynalski ?
Ilość wiadomości: 632
2018-07-13 11:32:38
Jeden artykuł i dwie sprzeczne wiadomości! Cel robienie zamętu. Pierwsza wiadomość: "Bp Romuald Kamiński zdecydował, że zdejmie karę suspensy z ks. Lemańskiego". Skąd DEON ma to kłamstwo? Przecież kuria wyraźnie podała: "ks. bp. Romuald Kamiński postanowił o zawieszeniu do odwołania zastosowania kary suspensy". Dla inteligentów z DEON'a wyjaśniam, że zdjęcie kary to coś zupełnie innego niż zawieszenie. Więc sprawa nie jest zamknięta, a ks. Lemański dalej de facto pozostaje w stanie suspensy, której skutki są zawieszone(!) tylko na terenie diecezji łódzkiej. Tak więc nie jest to w pełni powrót do "normalnej aktywności kapłańskiej". To próba, jeśli jej nie wykorzysta, to koniec. A dowodem na to, że ks. Lemański nie ma szczerych chęci jest to, że już pojawia się w mediach forsując swoją tezę. DEON-ie nie róbcie zamętu!
Ilość wiadomości: 21
Odpowiedź do: Lach | 2018-07-13 12:38:44
Szanowny Panie, odpowiem tak: Łódź staje się poligonem działania Ducha Świętego od chwili, kiedy ordynariuszem został abp Ryś. Widać juz pierwsze, wspaniałe owoce. Kto wie, może niedługo archidiecezja łódzka będzie przykładem dynamicznego wzrostu wiary i uczestnictwa w życiu Kościoła dla całego zachodniego, postchrześcijańskiego świata. Oczywiście, mam na myśli prawdziwy Kościół, a nie tereny lenne nad-hierarchy z Torunia.
Ilość wiadomości: 64
Odpowiedź do: Ludwik_Maria | 2018-07-13 14:07:25
Po Bergoglio, Chmielewskiej, czy Bonieckim liberałowie znaleźli sobie kolejnego bożka. Ludzka potrzeba szukania idloli zawsze mnie zastanawia... 

Jeśli miałoby wzrostnąć uczestnictwo w życiu kościoła made in Gużyński&Lemański, to już wolę totalną ateizację. Mniej będzie hipokryzji i pseudochrześcjaństwa.

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook