Komentarze Komentarze

"Seks w toalecie czy narkotyki były normą"

Autor Wiadomość
1073223065.jpg
Ilość wiadomości: 76
2016-01-02 10:50:40
Życzę Ci Kochana wszystkiego najlepszego ! :)
Pięknie że podzieliłaś się swoim świadectwem.
Niech ten nowy rok będzie czasem jeszcze większego zjadnoczenia z Panem ! :)
Trzymaj się ciepło :)
Ilość wiadomości: 1
2016-01-02 12:06:45
Myślałem , że to kolejne bzdety jakimi nas nasi opowiadacze uraczają często i gęsto gdziekolwiek się zagląda. Bo jest na pęczki opowiadań o nawróceniu. Jednak po przeczytaniu Twojego tekstu podziwiam Cię za to, że potrafiłaś z takiego uzależnienia.. bycia z kolegami i koleżankami co tak myślą i zyją sie wykręcić. To jest trudne. Bo każdy z nas chrzescijan dzisiaj  ma ten sam problem który opisałaś tak ładnie i przystępnie. I krótko. :) Na Nowy Rok życzę Ci przylgnięcia do Jezusa jeszcze silniejszego. :D
Ilość wiadomości: 2
2016-01-04 22:22:43
Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam Twojw świadectwo. Dotyka mnie ono bezpośrednio, gdyż mam podobny problem z moją własną córką lat 16. Chętnie zasięgnęłabym rady, co jako rodzic mogę zrobić w takiej sytuacji. Chwała Panu.
Ilość wiadomości: 1
2016-01-05 19:04:41
Basia5 - 7 nawyków szczęśliwej rodziny!!! Książka, która zawiera prawdziwe historie o wychowywaniu dzieci. Dostałam na prezent ślubny i cały czas czytam z zapartym tchem. To niewielka inwestycja a z pewnością pomoże Twojej córce i Tobie ;)
Ilość wiadomości: 2
2016-01-06 13:59:03
Kame-chan777 dziekuję za odpowiedź. Cieszę się, że ktoś do mnie się odezwał. Postaram się przeczytać.
Chwała Panu
deon
Gość
2016-01-02 10:50:39
Poznałam chłopaka starszego o 8 lat. Zaplanowaliśmy wspólne wypady nad jezioro. Wiedziałam z czym to się będzie wiązać. Wiedziałam, że jeśli nie pójdę z nim do łóżka, nic nie wyjdzie z tej znajomości - przeczytaj świadectwo Justyny.
więcej

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook