Komentarze Komentarze

Ukraina oczekuje perspektywy europejskiej

Autor Wiadomość
deon
Gość
2015-04-27 16:19:13
Ukraina oczekuje od Unii Europejskiej jasnej perspektywy członkostwa w tej organizacji i deklaruje, że w ciągu pięciu lat spełni wszystkie konieczne kryteria - oświadczył w poniedziałek prezydent Petro Poroszenko otwierając szczyt Ukraina-UE w Kijowie.
więcej
1102705218.jpg
Ilość wiadomości: 7486
2015-04-27 16:19:14
Powinno być odwrotnie: najpierw niech Ukraina wprowadzi u siebie podstawowe wartości europejskie, a potem UE może rozpocząć rozmowy o przyjęciu tego kraju do UE.

W sytuacjii, gdy władze dokonują morderstw polityków i dziennikarzy opozycyjnych, kiedy władze państwa oficjalnie gloryfikują zbrodniarzy wojennych i zbrodnicze organizacje, gdy wysyła się wojsko na bezbronną cywilną ludność, która domaga się podstawowych praw obywatelskich takich jak prawo do rodzimego języka i gdy to wojsko świadomie bombarduje cywilne domy i obiekty użyteczności publicznej, szkoły, przedszkola i szpitale, to takie państwo absolutnie nie może być członkiem UE.
kopia
Gość
2015-04-27 16:38:08
W Warszawie jest siedziba Związku banderowców w Polsce, zwanym Związkiem Ukraińców Kieruje nim Petro Tyma - zwolennik Bandery. W redakcji gazety ukraińskiej "Nasze słowo" -z siedziba w Warszawie, siedzą dyżurni historycy i oni wchodzą na wszystkie dyskusje, przedstawiają się jako Polacy i opluwają zarówno Polskę jak i Rosję. Dlatego na forum jest tyle wrogich komentarzy na temat Rosji, bo robią to nacjonaliści ukraińscy z "Naszego słowa", znający dobrze język polski i historię stosunków w Europie.
Nie dyskutujcie z tą banderowską dziczą, a opisujcie znane Wam ich zbrodnie, N I E N A W I D Z Ą tego, i po tym poznacie banderowca, którego przodków nie wykopano podczas Akcji Wisła, lecz przeniesiono z lepianek, do murowanych domów. Dzisiaj nie ma oprócz Litwinów bardziej zajadłych wrogów wszystkiego co Polskie niż mniejszość ukraińska w Polsce, marzą o tym, by Polskę wkręcić w wojnę z Rosją, będa wtedy mogli sięgnąc po “etnicznie ukraińskie” ziemie, które sa w obecnych granicach Polski, a których sie dopomina Prawy Sektor i inni ukraińscy nacjonaliści, co najciekawsze... POPIERANI przez naszych polskojęzycznych polityków, których czas najwyższy W Y M I E N I Ć.

KOPIOWAĆ TEN TEKST I WKLEJAĆ GDZIE SIE DA, bo ogłupianie Polaków przez naszych polityków “przyjaźnią” z banderowcami musi sie skończyć, bo inaczej bedzie powtórka z Wołynia. 
znard
Gość
2015-04-27 17:09:32
Czy to znaczy,że teraz ,,wartości''i banderowskie będą gloryfikowane w Unii i przez Unię?

 

 

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?