Komentarze Komentarze

Emocjonalna relacja z Marszu Niepodległości

Autor Wiadomość
deon
Gość
2013-11-12 10:59:39
Nie ucichły jeszcze komentarze po wczorajszym Marszu Niepodległości - szeroko relacjonowany przez wszystkie media. Nie ulega jednak wątpliwości, że emocje biały górę często po obu stronach kamery. Zobacz relację, o której dyskutuje cały internet.
więcej
Ilość wiadomości: 326
2013-11-12 10:59:40
Nic na to nie poradzę - ta relacja byla tak prowadzona, że z jednej strony żal mi było człowieka, a z drugiej płakałam ze śmiechu...
Leszek
Gość
2013-11-12 11:23:27
Jeśli to było profesjonalne dziennikarstwo to ja po prostu nie mam słów.
1102705218.jpg
Ilość wiadomości: 7486
2013-11-12 11:24:50
Nic na to nie poradzę - ta relacja byla tak prowadzona, że z jednej strony żal mi było człowieka, a z drugiej płakałam ze śmiechu...

...
Skor płakałaś ze śmiechu, to jesteś rozumna inaczej.
1102705218.jpg
Ilość wiadomości: 7486
2013-11-12 11:25:39
Jeśli to było profesjonalne dziennikarstwo to ja po prostu nie mam słów.

...
To wejdź między bijących policjantów i prowadź relację, wtedy odzyskasz mowę.
Pk
Gość
2013-11-12 11:28:26
Nie trzeba być profesjonalnym dziennikarzem żeby skamerować pałowanie przez reżimowych bandytów w mundurach.
zdrowy rozsądek
Gość
2013-11-12 11:32:03
Ci bandyci w mundurach dostali rozkaz zatrzymania jakiejś ilości ludzi żeby można było kogoś oskarżyć o rozruchy. Prawdziwych prowokatorów-rozbijaków z pewnością nie zatrzymali, bo to ich ludzie wysłani przez tuskokomorusko-reżim.
Ilość wiadomości: 326
2013-11-12 11:46:19
jazmig, gdzie ci policjanici bili? Ja widziałam faceta - reportera wśród policjantów, był w 100% bezpieczny. Biegał, cos próbował zobaczyć, policjanci robili swoje. Potem rzeczywiście przynieśli tego chłopaka, przeraziłam sie, jedak prosze Cię - komentarz dziennikarza był beznadziejny. Histeria, nic merytorycznego. 
W dodatku swoim zachowaniem uzyskał efekt komiczny, możesz mnie nazywac jak chcesz, ale to on było odpowiedzialny za przekaz, nie ja.
Polak-katolik
Gość
2013-11-12 13:59:32
jazmig, gdzie ci policjanici bili? Ja widziałam faceta - reportera wśród policjantów, był w 100% bezpieczny. Biegał, cos próbował zobaczyć, policjanci robili swoje. Potem rzeczywiście przynieśli tego chłopaka, przeraziłam sie, jedak prosze Cię - komentarz dziennikarza był beznadziejny. Histeria, nic merytorycznego. 
W dodatku swoim zachowaniem uzyskał efekt komiczny, możesz mnie nazywac jak chcesz, ale to on było odpowiedzialny za przekaz, nie ja.

...
To ty histeryzujesz. Widać jak banda w mundurach atakuje przypadkowych przechodniów. Komentarz jest dość emocjonalny, to prawda. I niestety nie widać wszystkiego wyraźnie, ale to zrozumiałe.
I w ogóle na przyszłość organizatorzy powinni się zastanowić, czy nie lepiej zrobić MN o wcześniejszej porze, np. koło południa, żeby cały się odbył w świetle dziennym. Wtedy będzie można lepiej kamerować i zbierać dowody.
m
Gość
2013-11-12 16:43:34
pora tego marszu start 15.00, koniec 20.00 to jest jakas porazka. swietowanie w godzinach nocnych po to aby bylo trudniej zbierac dowowdy. nastepny MN powiniej sie odbyc w godzinach od 11.00 do 15.00 i sprawa jasna.

Logowanie

Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?